Alban Skenderaj - Çdo dite nje Shen Valentin (Official Video HD)

Muzika & Teksti: Alban Skenderaj
Orkestrim: Julian Feifel
Video: Digitalb
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/%C3%A7do-dite-nje-shen-valentin-single/1499095234?ls=1&app=itunes
Spotify: open.spotify.com/album/5TnSyS9W0syKiHY7IKOeUI
Deezer: www.deezer.com/en/album/131795782

Commenti

 1. L. A.

  L. A.3 ore fa

  Mbret i balladave ❤

 2. Noli Amelia

  Noli Amelia20 ore fa

  🤩🤩🤩🤩😘😘😍

 3. Lore Xibra

  Lore XibraGiorno fa

  Me I miri ne shqiperi

 4. Noli Ramaj

  Noli Ramaj2 giorni fa

  🥰🥰🥰💘💘💘🥂🍾🙏

 5. Giulia giuliana

  Giulia giuliana4 giorni fa

  Sa keq jam kaq pa fat që nuk harrita ta festoj të paketen 1 her ke dit 💔💔💔💔💔💔💔💔

 6. Aurora I-M

  Aurora I-M4 giorni fa

  Super Kënge❤⭐🌹🎊

 7. Sonila Vila

  Sonila Vila5 giorni fa

  muzike shpirti

 8. eluerta mehalla

  eluerta mehalla6 giorni fa

  Je i mrekullueshem ,cte them me shum per ty ❤🥰

 9. Esmeralda Bacja

  Esmeralda Bacja6 giorni fa

  E adhuroj kete kenge degjoj 100 here ne dite

 10. Arjan Arjan

  Arjan Arjan6 giorni fa

  sikur cdo keng e Albanit hit

 11. Klea Prushi

  Klea Prushi7 giorni fa

  Nje muzike super mua me pelqen shume mirjam cani por dhe ti

 12. meser fajer

  meser fajer7 giorni fa

  Shume shume e bukure ⭐⭐⭐⭐⭐

 13. Gersi Shahini

  Gersi Shahini7 giorni fa

  Uiiiiiiii nje mbrekulli🤩🤩🤩

 14. Rina Katerina

  Rina Katerina7 giorni fa

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍♥️🖤

 15. Roland Liko

  Roland Liko7 giorni fa

  Teksti muzika super zeri melodioz ALBANI eshte i paarritshem

 16. Koli Koljan

  Koli Koljan7 giorni fa

  Kenget e Avni lushkes

 17. Minire Rekaj

  Minire Rekaj7 giorni fa

  Alban te lumt je kengetar imir shenvalentin imen per dit per at qe din te dashuroje💋🍎💕💞🍓🌟

 18. Ilir Hida

  Ilir Hida8 giorni fa

  Shumë këngë e bukur. Bravo Alban që na sjell gjithmonë këngë që pëlqehen e këndohen në ç'do moment. BRAVO.

 19. hristina goro

  hristina goro8 giorni fa

  Eshte e mrekullueshme💖

 20. hristina goro

  hristina goro8 giorni fa

  Oo😍

 21. Anxhela Cobo

  Anxhela Cobo8 giorni fa

  Keng per Eurovision

 22. Mattia Bruno

  Mattia Bruno8 giorni fa

  Enrique Iglesias shqiptar.....

 23. Arlis Arlis

  Arlis Arlis8 giorni fa

  ❤️❤️❤️❤️

 24. Erick Behari

  Erick Behari8 giorni fa

  Eh sikur vajza qe doje te te donte edhe ty siq e doje ti ate por jeta ndonjehere eshte e padrejte por vuajtja qe perjetove 1 dite kthehet ne force

 25. Meri Meri

  Meri Meri8 giorni fa

  Saher që dëgjoj të gjitha këngët e albanit. Kam këtë shpreje mos vdeksh kurr. Te dua shum dhe të kam komshi

 26. Ledi Muhameti

  Ledi Muhameti8 giorni fa

  Super video itgos.info/video/mJBqo3q7aIV7ed0.html

 27. next next

  next next8 giorni fa

  Kjo thjeshte eshte nje perle. Kjo eshte muzike e vertete dhe me ndjenje.

 28. greta huta

  greta huta8 giorni fa

  🙏🙏✌️♥️💙

 29. Alsked Rrenja Official

  Alsked Rrenja Official9 giorni fa

  1 artisti i vertet shqipetar muzik e vertet fjal me kuptim kenge me emocion shqiperise i duhet te shtohen shum si ty

 30. eligerta sadja

  eligerta sadja9 giorni fa

  Je artisti më i mire ne shqiperi

 31. Bardha Milla

  Bardha Milla9 giorni fa

  sa bukur o zot.

 32. illyrian eagle

  illyrian eagle9 giorni fa

  Keng e lezet'shme por pak e sforcuar . Ne ket menyre bie ne banalitet .

 33. Lediola Shuli

  Lediola Shuli9 giorni fa

  Super kenge Alban

 34. Hena Kociu

  Hena Kociu9 giorni fa

  Super keng alban urime

 35. Mira Hazizi

  Mira Hazizi9 giorni fa

  Bravo👌👌, jeta me ty esht gjithmon shen valentine, Je gjithmon perfect, i pa arrtshem Alban, lum familja qe te ka, jeni bekim🙏🙏

 36. Migena Gena

  Migena Gena9 giorni fa

  🙏❤😍

 37. Arjan Beqiraj

  Arjan Beqiraj9 giorni fa

  Alban skrnderaj ..je kengetari me i mir ne bot.

 38. Mateo Lala

  Mateo Lala9 giorni fa

  Like për ALBAN SKENDERAJ kengetari me i mire ne mbare boten💙❤👍

 39. & Nonamme_1111

  & Nonamme_11119 giorni fa

  28h,28vite bojm me personi jets qe kam shen valetin bojm per gjithmon 😉💘

 40. Ilia Kroni

  Ilia Kroni9 giorni fa

  Faleminderit per muziken 🙏

 41. kleidi cekrezi

  kleidi cekrezi9 giorni fa

  Je i pa zevendesueshem, e adhuroi c'do tingull qe del nga fryma jote. Vetem vazhdo e kendo per ne qe te duam shummmmm.

 42. Aggeliki Nazari

  Aggeliki Nazari9 giorni fa

  O goddd so beautiful song na prek ne zdo pjes enocioni my favourite artist ❤

 43. Esa Shima

  Esa Shima9 giorni fa

  Shumë e bukur kënga bravo

 44. Sabina Ndoj

  Sabina Ndoj9 giorni fa

  Ur adorable you sing amazing the way how u sing is so awsome so wonderful. Ur wife Miriami is so lucky to have you in her life. Congratiolation Alban. U are one of the most good singers in Albania. And every song u make is a hit and of course are so beautiful songs. PS; I`m from Albanian. Dhe jetoj ne Shqiperi. :* ;;)

 45. afutla qian

  afutla qian9 giorni fa

  Kengetar me perfekt nuk gjen, bravo Alban 😍

 46. Edita Haziri

  Edita Haziri10 giorni fa

  Idhulli im🙏🌍

 47. Xhuljeta Fetau

  Xhuljeta Fetau10 giorni fa

  👏🏻👏🏻👏🏻

 48. afutla qian

  afutla qian9 giorni fa

  Po ki robqiri nklip qe u mundua te fiton fam ne brekt e ishit haha

 49. eioshen boboi

  eioshen boboi10 giorni fa

  Happy Valentines Day to the cutest Albanian couple ❤️❤️

 50. Alimeja Gega

  Alimeja Gega10 giorni fa

  Nuk ka si familja skenderaj ! 🎉 urime dhe gezuar

 51. Tixhe Gurra

  Tixhe Gurra10 giorni fa

  Gezuar alban

 52. zt21 official

  zt21 official10 giorni fa

  ke nje ze fantastik

 53. eioshen boboi

  eioshen boboi10 giorni fa

  O Alban o Gjigand😎

 54. Elbjon Mbrostaraku

  Elbjon Mbrostaraku10 giorni fa

  Sepse kjo eshte muzika e ver8 dhe Albani eshte misherimi i kesaj muzike❤❤🎧🎧

 55. User User

  User User10 giorni fa

  Bravo BRAVOOO e SUKSESE të tjera

 56. User User

  User User10 giorni fa

  Jeta me ty është një shan valentin.. Njl KËNGË për ty ta këndoj si dhuratë

 57. Amelia Gega

  Amelia Gega10 giorni fa

  Ti je krenaria e muzikes shqiptare❤gezuar!

 58. abbsnn cose

  abbsnn cose10 giorni fa

  Gezuar shen valentinin te gjithe 😍

 59. Είμαι Αξέχαστος

  Είμαι ΑξέχαστοςGiorno fa

  abbsnn cose perandaje e ncore gjoksine jashte?? Ta festose??

 60. orjola isufaj

  orjola isufaj10 giorni fa

  I mrekullueshem si gjithmon. Shum tekste te bukura. Kenaqesi te degjosh kenget e tua.😊

 61. Gledi Dudija

  Gledi Dudija10 giorni fa

  Shume e bukur

 62. Esmeralda Ganci

  Esmeralda Ganci10 giorni fa

  Love this song 💕 je me i miri Alban 🖤

 63. Ana Zhidro

  Ana Zhidro10 giorni fa

  Kenge e mbrekullushme 🥰🥰