Altin Sulku ft Anila Mimani - Nishani (Official Video) | Prod. MB Music

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA)
Video by: Max Production
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/nishani-feat-anila-mimani-single/1492338476?ls=1
Spotify: open.spotify.com/album/1V9oCNxKNNCz4rWPlI5IEB
Deezer: www.deezer.com/en/album/123040492
#Altin #Anila #Nishani

Commenti

 1. {《*Benim adım》__ 《Sevda*》}

  {《*Benim adım》__ 《Sevda*》}2 mesi fa

  Super bashkpunim😍😍 100% Ndryshim Anila Mimani Ama zeri i saj i vecant do ngelet gjithmon. 👌 Like kush mendon si un👍👍👍👍👍❤❤❤

 2. {《*Benim adım》__ 《Sevda*》}

  {《*Benim adım》__ 《Sevda*》}9 giorni fa

  @Elida Plaku po mir mua ku me njef ti se harrova te pyesja hahaha😂😂😉🌺

 3. {《*Benim adım》__ 《Sevda*》}

  {《*Benim adım》__ 《Sevda*》}9 giorni fa

  @Elida Plaku shumm flm zmr gjithashtu dhe ti ❤❤❤

 4. Afrim Thaqi

  Afrim Thaqi13 giorni fa

  Cthc. 423 Jahren vbbö

 5. {《*Benim adım》__ 《Sevda*》}

  {《*Benim adım》__ 《Sevda*》}13 giorni fa

  @Laerta Alinj ❤❤❤👍👍👍 futu ne kanalin tim nqs deshiron,🥰

 6. Laerta Alinj

  Laerta Alinj14 giorni fa

  {《Sevda》} {《Sevda》} 👋👋👋👋👋😀😀🍉🍉🍓🍓🍓🍓🍓🍓😼🍓🤖🤖😼🤖😼🥳🥳🥳🤖🤖🤖🤖🤖🤖🤖🤖😼🤖

 7. Sara Sara

  Sara SaraGiorno fa

  Nje balance zeri super me pelqen, anila shkelqen e preferuara ime👏👏👏❤❤❤❤❤

 8. Malvina Arapi

  Malvina ArapiGiorno fa

  Dashuria ime Taku jeta ime ❤❤❤

 9. Amc Amc

  Amc Amc2 giorni fa

  Supaer

 10. Zade Lleshi

  Zade Lleshi2 giorni fa

  C

 11. Viola viola

  Viola viola3 giorni fa

  💋❤💋

 12. migi kosovar

  migi kosovar5 giorni fa

  Barvo budva 🇲🇪🇽🇰🇦🇱❤😘

 13. Brajan Shabani

  Brajan Shabani5 giorni fa

  E keni qar kengen 🤗🤗

 14. Blerina Dhamo

  Blerina Dhamo6 giorni fa

  E keni qa 👏👏 replayyy 😉😉

 15. MB Music

  MB Music6 giorni fa

  flmmm 😍😍😍😍

 16. Vivian Ka

  Vivian Ka7 giorni fa

  Super keng

 17. roland gjata

  roland gjata8 giorni fa

  Shume e bukur vidioklipi 🔊🔊🔊

 18. Erjola Talelli

  Erjola Talelli8 giorni fa

  ⚘⚘⚘⚘⚘

 19. Vera Mici

  Vera Mici9 giorni fa

  Super

 20. Dritan Ago

  Dritan Ago11 giorni fa

  Këng me kuptim e suksesshme dhe plot stil Like neqofse mendoni si une ❤️❤️🙌

 21. Xdark The master

  Xdark The master12 giorni fa

  Shume bukur, fantastike!!!

 22. Agron Levica

  Agron Levica12 giorni fa

  Kosova bravo

 23. Laerta Alinj

  Laerta Alinj14 giorni fa

  Ok 👍👌🏿 has

 24. Laerta Alinj

  Laerta Alinj14 giorni fa

  Ciao

 25. gend lata

  gend lata15 giorni fa

  URIME PER RIKTHIMIN . MOS E LE ME KAQ A@N

 26. Pami Caushaj

  Pami Caushaj15 giorni fa

  Oh flm për dedikimin 😂 Bukur 😍😍 Like kush ka nishanin😉😉

 27. {《*Benim adım》__ 《Sevda*》}

  {《*Benim adım》__ 《Sevda*》}8 giorni fa

  Un kam nishan ne faqe🤗 dhe kur qesh me behet grop faqja 😍😍

 28. STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES10 giorni fa

  Un kam nishan te prsh

 29. L lilazekthi

  L lilazekthi16 giorni fa

  Super

 30. Zemer Ak

  Zemer Ak16 giorni fa

  ❤️❤️

 31. Mira Mira

  Mira Mira17 giorni fa

  Keto dy kengetare me percjellin shume pozitivitet 😍😍

 32. Zade Lleshi

  Zade Lleshi17 giorni fa

  Ylli💋

 33. Zade Lleshi

  Zade Lleshi13 giorni fa

  Ok 👍

 34. Zade Lleshi

  Zade Lleshi16 giorni fa

  ❤️

 35. Zade Lleshi

  Zade Lleshi17 giorni fa

  E

 36. Zade Lleshi

  Zade Lleshi17 giorni fa

  Luq

 37. Zade Lleshi

  Zade Lleshi17 giorni fa

  L

 38. Abdelbaki Zermane

  Abdelbaki Zermane18 giorni fa

  😍😍😍

 39. xhers xhek

  xhers xhek19 giorni fa

  bu sark cok cok guzel

 40. Voci prej Dibre

  Voci prej Dibre19 giorni fa

  Super muzim bravo 👏👏

 41. Ida Bari

  Ida Bari21 giorno fa

  Syni jotë më ngeli fiksim skam pa si sytë e tu

 42. Ida Bari

  Ida Bari21 giorno fa

  Kush është ky nishani jote thuaje .

 43. Adrian Krena

  Adrian Krena22 giorni fa

  8ik

 44. mada Bura

  mada Bura22 giorni fa

  ❤❤❤❤🥰🥰😘😘lo amo la canzone

 45. Denisa Bana

  Denisa Bana23 giorni fa

  Bravo altin sulku bravo jeni te mir

 46. Ildiplayz -games

  Ildiplayz -games24 giorni fa

  Super kenge suksese te meteshme te dy kendofshi kenga e me te bukura e keni qa ket kenge 👍🍾🍾🍾🍾

 47. Ada Pashtranjaku

  Ada Pashtranjaku24 giorni fa

  Si shpirt je anila dil prap

 48. Nadia Veselaj

  Nadia Veselaj24 giorni fa

  Allall oh sa. Me kenaqe o Altin

 49. dor aceari

  dor aceari25 giorni fa

  Shum bukur😍🙏

 50. Roland Demiri

  Roland Demiri25 giorni fa

  Permbi buz nje shami,Permbi buze nje dashuri,Permbi tgjitha me je ti.

 51. Juli Metaj

  Juli Metaj26 giorni fa

  Je super yll na kenaqet jeni shum shun te mir

 52. GrGamer GamerGr

  GrGamer GamerGr27 giorni fa

  ⚘⚘⚘⚘

 53. Rezarta Laçka

  Rezarta Laçka28 giorni fa

  super , super , super ! suksese !

 54. Myfarete Karafili

  Myfarete Karafili29 giorni fa

  👍👍

 55. Astrit Ahmetaj

  Astrit Ahmetaj29 giorni fa

  Ze i bukur i Aniles Dhe levizjet qe ben gjate kenges kane nje kombinim te bukur Femer e thjeshte Dhe simpatike

 56. Kusi Plast

  Kusi PlastMese fa

  Bashkpunim sum i mir 👍 Jeni te mrekullushem

 57. Aminul Islam

  Aminul IslamMese fa

  Supar song I'm Indiana

 58. MB Music

  MB MusicMese fa

  Aminul Islam 🌟🌟🌟

 59. Mario Mena

  Mario MenaMese fa

  👏👏👏👏👏👄👄👄👄💖💖💖💖💖

 60. Ligerta Tahiri

  Ligerta TahiriMese fa

  Shum bukur e degjoj githmon tani bej nj keng per syt blu😂

 61. Denisa 94

  Denisa 94Mese fa

  😂😂😂

 62. Teuta Hoxhallari

  Teuta HoxhallariMese fa

  SUKSESE.... Kenge shume e bukur super

 63. Valbona Rexhepi

  Valbona RexhepiMese fa

  Kush mundet me me tregu se ku esht ky ven qe esht ber videoklipi

 64. Ermir Ndreu

  Ermir Ndreu26 giorni fa

  budva

 65. Jannyna Joyo

  Jannyna JoyoMese fa

  😘😘😘😘hermosa canción desde Perú🇵🇪🇵🇪🇵🇪🇵🇪

 66. Eva Suli

  Eva SuliMese fa

  Super Anila

 67. Prengndreca Prengndreca

  Prengndreca PrengndrecaMese fa

  Jepi like nese esht kengetar i madh altin sulku 😍😍😍😍😍

 68. Adelina Brati

  Adelina BratiMese fa

  Anila e adhuroj zerin tend

 69. Léo Aida

  Léo AidaMese fa

  Shum e bukur kenga 👏👏👌po dhe vendi ne greqi e kan ber vidéo klipin

 70. Kavajsi 77

  Kavajsi 7710 giorni fa

  🖐🙋‍♂️

 71. Kavajsi 77

  Kavajsi 7710 giorni fa

  @Léo Aida Ok thojne qe eshte ne budva maqedoni dit te mbar Aida

 72. Léo Aida

  Léo Aida11 giorni fa

  Bera nje pyetje ne greqi apo ne ndonje vend tjeter se eshte bukur dhe ne ca vendi ku

 73. Kavajsi 77

  Kavajsi 7727 giorni fa

  Ne greqi ku flm.

 74. Alketa Kollcinaku

  Alketa KollcinakuMese fa

  Super kenga 😍

 75. jola ola

  jola olaMese fa

  Fantastik te dy super kengetar. ❤️❤️🌹🌹🌹

 76. Ladi meta

  Ladi metaMese fa

  🤗🤗🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😎😎😎😎😎😎😎😎

 77. Lenci Andi

  Lenci AndiMese fa

  Fiks fa re

 78. Retilda Lamaj

  Retilda LamajMese fa

  😍😍😍

 79. Frida frida

  Frida fridaMese fa

  super .suksese Anila

 80. Limi Baqoshi

  Limi BaqoshiMese fa

  Super kenge bravo kshu vazhdoni

 81. Teuta Hoxha

  Teuta HoxhaMese fa

  Super super