Artan Xhija - Per Shen Valentin (Official Audio)

Artist : Artan Xhija "Per Shen Valentin "
Music : Artan Xhija
Lyrics : Artan Xhija
Publisher : Almus Music
All rights are reserved © Artan Xhija & ℗ Almus Music.
Follow us :
Facebook : AlmusMusic
Facebook Artan Xhija:
Artan-Xhija-143820795766538/

Commenti

 1. Natasha Terziu

  Natasha TerziuMese fa

  Ja vlen ti degjosh ter kenget pasi kan shum kuptim urime e suksese..

 2. Kejsi Erdi

  Kejsi ErdiMese fa

  2020 ☺️☺️☺️

 3. Leonard Toska

  Leonard ToskaMese fa

  👏👏👏👏👉a❤️r🤴t❤️a❤️n❤️n❤️🌟👈🇦🇱👍👍👍2020

 4. Danjela Lamlli

  Danjela LamlliMese fa

  😍😘🌟

 5. Ermira Myftari

  Ermira MyftariMese fa

  Kush e degjon akoma super 2020 😍😍

 6. Marsela Selmani

  Marsela SelmaniMese fa

  Kush e degjon 2020

 7. Orges Molla

  Orges Molla5 mesi fa

  Versioni i par ishte me i bukur, gjithsesi mir Jo keq

 8. Χheni Bali

  Χheni Bali7 mesi fa

  😪😪😪😪😪😪

 9. dorina nushi

  dorina nushi8 mesi fa

  Ha super hit 💋💋👁👁💋💋 suksese ne jet.nga dorina dhe nadja

 10. Blerina selmani

  Blerina selmani9 mesi fa

  ATRAN je i kengetar super 👏👏

 11. Hamide Caka

  Hamide CakaAnno fa

  Shum e bukur artan xhija 👌👌👌👏👏👏👍👍😍😍

 12. Gjyste Mena

  Gjyste MenaAnno fa

  Shum kenge e bukur

 13. Klejdis Sheshi

  Klejdis SheshiAnno fa

  Shum keng e bukur

 14. Shaba Rudina

  Shaba RudinaAnno fa

  2019 kush e degjon akoma

 15. tea etea

  tea eteaAnno fa

  asteraxi mou🎶🌟

 16. Elisa Hoxha

  Elisa HoxhaAnno fa

  💏💏💏💏💏💏💑💑💑💑💑💑

 17. hoafiojppuaf wtRakipi Zbks

  hoafiojppuaf wtRakipi ZbksAnno fa

  💗💗💗💗💗💝💝💝💝💝💋💋💋💋💋💋💕💕💕💕💕💕👍👍👍

 18. Altin Cuku

  Altin CukuAnno fa

  Un vdes per ty je superrrr kengetar nga Un Aurora

 19. Elona Sadiki

  Elona SadikiAnno fa

  Bukur artan keshtu te jesh gjithmon me zerin te bukur dhe plot nostragji❤😢

 20. Ajet Kana

  Ajet KanaAnno fa

  12.7.2018

 21. Lela Reka

  Lela Reka2 anni fa

  😢😢😢💔💔💔💔💔

 22. Μαργαριτα Σπαχιου

  Μαργαριτα Σπαχιου2 anni fa

  Shum bukur bravooooo

 23. Vera Sokoli

  Vera Sokoli2 anni fa

  Shum e bukur kenga .Por nuk ndodh per gjith keshtu .Sukesese

 24. Luan Selami

  Luan Selami2 mesi fa

  Artan ti nuk vdes kurr

 25. Fatme Ahmet

  Fatme Ahmet10 mesi fa

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 26. Elvana Sara

  Elvana Sara2 anni fa

  Njera me e bukur see tjetra kenget e tua dhe te kenduara me shpirt bravo Artan🌟🌟

 27. Arta Albina

  Arta Albina2 anni fa

  bravo

 28. Elvira Xhakosi

  Elvira Xhakosi2 anni fa

  BRAVOOOO

 29. Jona Ona

  Jona Ona2 anni fa

  super 2018

 30. GERI GERI

  GERI GERI2 anni fa

  bravo tani

 31. Iljas Luzi

  Iljas Luzi2 anni fa

  Po ë more Artan sa po beja pa e degjuar. Kete keng. si gjithmonë perfekt..

 32. ledi braho

  ledi braho2 anni fa

  Ha ha ha ee kohet e rinis kur kercenim vallxim me kasetat e artanit ca emocionesh

 33. Marcelo Matraku

  Marcelo Matraku2 anni fa

  Shum e bukur bravo artan xhija

 34. B Gjoni

  B Gjoni2 anni fa

  Me kto keng u ritem dhe sot ne 2017 kur I degjoj me kthen shum vite mbrapa, eh çar kohe kemi kaluar te pa haruara, ka qene Koha kur shkruanim letra dhe jo si sot me internetra... Te pershendes shoku nga new Yorku...

 35. Edmont Kledis

  Edmont KledisAnno fa

  Per Llimje koke

 36. Jona Iljazi

  Jona Iljazi4 anni fa

  sh e bukur

 37. Andi Tafka

  Andi TafkaAnno fa

  Jona Iljazi ❤❤❤

 38. bestar besi

  bestar besi4 anni fa

  Këngetar si artan xhija slind më,këng e mrekullueshme.

 39. Eriona Guma

  Eriona Guma4 anni fa

  bravo tani te kendofte gjithmon zemra

 40. luljeta xhina

  luljeta xhina4 anni fa

  e mrekullueshme

 41. ALBINA HIDRI

  ALBINA HIDRI4 anni fa

  shume shume e bukur si gjithmone origjinal dhe romantik