Cricket ft Dafina Zeqiri - Nje here ne jete (Official Music Video)

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: music.onima.co/NjeHereNeJete
Official video for "Nje here ne jete" by CRICKET & @Dafina Zeqiri .
Music by : CRICKET
Produced by : CRICKET
Lyrics & Melody : Endrit Mumajesi (MUMA)
Master by : Lorenc Aliaj
Video Entermedia
Follow @Cricket Music on:
Instagram : cricket.music
Follow @Dafina Zeqiri on:
Instagram : dafina.zeqiri
Music is a language that transcends all boundaries.
© 2020 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
#Cricket #onima #dafinazeqiri

Commenti

 1. Klaudia

  Klaudia4 ore fa

  Ty te te degjosh gjithe diten nuk merzitesh 😍😍😍😍😍😍😍😍

 2. Nola

  Nola5 ore fa

  Help🤪 i cant stop replaying this song 😍😍🔥🔥

 3. M P

  M P5 ore fa

  Edhe 100 vite te tjera ne karantine munem me nejt me kete kange

 4. Kejsi Isufaj

  Kejsi Isufaj6 ore fa

  A l L l li lì Lis... .. o..... ... J.

 5. Ori Ela

  Ori Ela6 ore fa

  Si gjithmonë keto kenget e Dafit nuk vdesin kurr....dhe kenga realiteti i jetes qe ndodhin cdo dite gjera te tilla shpresoj qe njerzit te ndergjegjsohen pak qe mos te jene aq te pa lumtur ne jete ☺☺

 6. Maksut Caka

  Maksut Caka7 ore fa

  Super Dafi tvb 💗💗

 7. #LoredanaFan4ever

  #LoredanaFan4ever7 ore fa

  She is very good but I love LOREDANA more. 💕

 8. Ariva Ariva

  Ariva Ariva7 ore fa

  Ja vlen kit Video me e kshyr👉 itgos.info/video/pX2jumHLZXSFetE.html

 9. erodita bislimi

  erodita bislimi7 ore fa

  muzika eshte ma e rrezikshme se korona virusit kejt bota ne ankth kjo knon

 10. Urim Azemi

  Urim Azemi8 ore fa

  Dafina; nuk ki nevoj mu zvesh, artisti vlerësohet për talentin dhe performancen e jo për lëkurën... Komplimente për këtë kang 👏

 11. Rejan Ronela

  Rejan Ronela8 ore fa

  Super music 🎶 good dafina

 12. altin allkushi

  altin allkushi8 ore fa

  Oh zot SA e duuuuu 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 13. adrian kosovari

  adrian kosovari13 ore fa

  Për Një Javë 4 Mil.Klikime👍🇦🇱👍🇦🇱

 14. Juliana Zeqo

  Juliana Zeqo14 ore fa

  Τhe old good dafi is back

 15. albania albania

  albania albania14 ore fa

  Shumelajkedua

 16. musa dauti

  musa dauti15 ore fa

  Super Kenge💜🙏

 17. Death Row

  Death Row16 ore fa

  Se kam pare ndonjehere kaq te bukur ..💜♠️

 18. Ich bin Unbekannt

  Ich bin Unbekannt16 ore fa

  Ah moj dafin qfar konge na paske pshtu n karantin

 19. Driton Maliqi

  Driton Maliqi17 ore fa

  Prsh. Nga Mexiko fort fort

 20. Bes Korg

  Bes Korg17 ore fa

  Shume ee shemtut je per kete kenge te bukur pastaj mire qe e ke perkthve me shkronja shqip se ti smerresh vesh ca thua kengetare kallcuku

 21. Luljeta Morina

  Luljeta Morina17 ore fa

  ❤️👍

 22. Briken Allamani

  Briken Allamani18 ore fa

  Is the unique sweet albanian language that makes music sound even sweeter.. Proud of dafi.. Suksese gjithmonë.. 🎼👏

 23. friana bilbili

  friana bilbili18 ore fa

  Si per te 😢😭 kjo kenge

 24. Snow Snow

  Snow Snow18 ore fa

  I huptë fara Corona virust amin

 25. Emine Lubovci

  Emine Lubovci18 ore fa

  👌👍👍

 26. Nila Nila

  Nila Nila19 ore fa

  Auuuuuuuu moj Dafine a paske qare kte kenge. Eeeeeeeeee depresion eeeeeeeee. Kto qe kane shtyp dislike kane kujtuar qe aty meret leje per me dale nga karantina.

 27. Lila Demiri

  Lila Demiri19 ore fa

  Such a fucking legend you re inspiration girl😱🥰

 28. Bari Mk

  Bari Mk19 ore fa

  👌👌

 29. Besiana Ahmetaj

  Besiana Ahmetaj19 ore fa

  A jom e vetmja qe e degjoj qdo min kete kenge apo ka edhe tjr❤❤like reply

 30. Elson Cobaj

  Elson Cobaj19 ore fa

  Na duhej nje kenge e tille ne keto dite te veshtira...

 31. Olta Mustafa

  Olta Mustafa19 ore fa

  Kjo këngë në gjumë më futi

 32. Valton Sllamniku

  Valton Sllamniku19 ore fa

  Te lumte Dafina lum ne qe të kemi❤✊✊

 33. Cassie

  Cassie19 ore fa

  Bono i senqert niher ne jett 😍😍 kush e don dafinen like gjith plzz 💋💋❤❤😢

 34. Hygerta Sinani

  Hygerta Sinani20 ore fa

  Love your song Queen 👑

 35. Besi Malluta

  Besi Malluta20 ore fa

  Super...

 36. Cassie

  Cassie19 ore fa

  Kush ebon like bohet miljoner hahah😂😂😘😍😆

 37. Deta Mia

  Deta Mia20 ore fa

  Love her ❤️

 38. Fetije Hajdari

  Fetije Hajdari21 ora fa

  Shum bukur, dafine.. e pares klase!!🙏🙏💘

 39. flori lala

  flori lala21 ora fa

  kush i ben like i fundit zoti e shperblefte

 40. Migel Migi

  Migel Migi21 ora fa

  Mishi kokerr.

 41. Gladi Arapi

  Gladi Arapi21 ora fa

  😍😍😍😍😍👏👏👏👏🌹

 42. Boy 027

  Boy 02722 ore fa

  Na duhet nji version vetem me flautin qe luhet mrapa ............. kaq qetsus sa smund ta mendoni !!

 43. E L

  E L22 ore fa

  Ca kenge per rruges per dhermii whole mood😱😍

 44. Fatlinda Fat linda

  Fatlinda Fat linda23 ore fa

  Pak njerz ka bota te sinqert...😞

 45. fatjon bakllava

  fatjon bakllava23 ore fa

  Respect daf! Ke jo vetem zonin por ke dhe me shume burrni se shume byth qira verdall neper Europe

 46. Jorida Qirollari

  Jorida QirollariGiorno fa

  The perfection!! Daffy the Queen!!👑

 47. rronyo

  rronyoGiorno fa

  This Is Nice Song From Dafina Zeqiri This Song Is In My Country Belgium Antferpen

 48. noémi b

  noémi bGiorno fa

  This one hits different

 49. zejnep Govedari

  zejnep GovedariGiorno fa

  Kush ebon like bohet miljoner hahah😂😂😘😍😆

 50. zejnep Govedari

  zejnep GovedariGiorno fa

  Bono i senqert niher ne jett 😍😍 kush e don dafinen like gjith plzz 💋💋❤❤😢

 51. Akbari Naseer

  Akbari NaseerGiorno fa

  which language is it? where is the cricket music studio based in? haven't heard this language before. but really beautiful voice.

 52. Geg Toska

  Geg ToskaGiorno fa

  Language - - Albanian County - - Kosovo Cricket - - - music producer from Kosovo.

 53. China Moon

  China MoonGiorno fa

  I love the "cricket" sound effect on every song 😂😂😂

 54. Aman Bhullar

  Aman BhullarGiorno fa

  Can any body tell m what's the meaning of 1.52 timing and 2.58 timing in this song itgos.info/video/ZpyMznurk6Slr9k.html this girl do this action with her fingers in many scenes. Must reply

 55. Lindita Saiti

  Lindita SaitiGiorno fa

  😍😍😍😍😍

 56. Marcel Sa22

  Marcel Sa22Giorno fa

  nice

 57. Ervis Nazifllari

  Ervis NazifllariGiorno fa

  Beautiful songs ❤

 58. The Man

  The ManGiorno fa

  J'ai besoin d'argent urgent. Si vous êtes dans une bonne situation économique, pouvez-vous faire un don? IBAN: TR90 0013 4000 0145 5086 6000 02 Nom et prénom: Fatih Akkoş

 59. Geg Toska

  Geg ToskaGiorno fa

  Shih shqiptart po don me i ba budall.

 60. Sandri Adelina

  Sandri AdelinaGiorno fa

  Hello from kenya

 61. Geg Toska

  Geg ToskaGiorno fa

  Cka ka te re atje?

 62. Geg Toska

  Geg ToskaGiorno fa

  Cka ka te re atje?

 63. Lusila Lusila

  Lusila LusilaGiorno fa

  😝😝

 64. pizerk

  pizerkGiorno fa

  I hope you live 150 years you are the best BRooKlyn All day .

 65. Denisa Palushi

  Denisa PalushiGiorno fa

  shyqyr qe qeka vesg 😂kenga super

 66. Gloria Rozani

  Gloria RozaniGiorno fa

  Her voice 🤤🤩😘

 67. Gloria Rozani

  Gloria RozaniGiorno fa

  😍😍🥰

 68. Florjana xhemalaj vlor

  Florjana xhemalaj vlorGiorno fa

  Perfekt

 69. Fatlum Rexhepi

  Fatlum RexhepiGiorno fa

  Ma ne fund ni keng qe mundesh edhe me ndegju edhe me shiku me familje se gjith veq desh qeshty i ka hije femres jo me dal desh Respekt...

 70. Joanna

  JoannaGiorno fa

  Like kush mendon se Dafina Zeqiri eshte e bukur👍

 71. Linda A

  Linda AGiorno fa

  simple video, simple outfit, more focus on the voice/ actual song! I like this Dafina

 72. topalli123ify

  topalli123ifyGiorno fa

  Shife o zot qfar bukuroshe ma ishte kjo tani esht ber sikur majmuni I tarzanit tash esht ber sikur e semur nga kanceri QE I kan ra floket

 73. Cal Wizzarak

  Cal WizzarakGiorno fa

  ⚡❄🌬🌊🌜💈🌁💒☁☀🌀🌈🔥💧⭐🌟⛅ *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë dhe ju premton jetën e përjetshme në qoftë se ju thjesht besoni Atij. Ai premtoi për të shëruar trupin tuaj. (Vetëm pyetni Atij)

 74. Joanna

  JoannaGiorno fa

  😍😍🔥🔥

 75. Klara Stafa

  Klara StafaGiorno fa

  Follow insta kush i plq kenga @adela.012

 76. Arijanit Redjepi

  Arijanit RedjepiGiorno fa

  That beat sounds familiar but i dont know were else ive heard it

 77. Meriton All

  Meriton AllGiorno fa

  Te lutem!! Beje versionin Anglisht..! Ti tregojm botes se sa thjesht dhe bukur kendojna..! Love u Daffyy ❤️

 78. Qe Ku Jam

  Qe Ku JamGiorno fa

  Artistja më e mirë femër në Shqiperi💯

 79. Celular Line

  Celular LineGiorno fa

  Super dafina kengetarja ime e preferume te uroj vetem suksese 👏👏❤💝💙💜🖤🧡💛💚💎👑

 80. MusicCharts TV

  MusicCharts TVGiorno fa

  🔥 Cricket feat. Dafina Zeqiri - Nje here ne jete 🔥 *LYRICS+VIDEO* : myvotez.de/lyrics/cricket-feat-dafina-zeqiri-nje-here-ne-jete/ 🔥 HOT 100 SONGS OF THE DAY: myvotez.de/hot-100/ 🔥 *5.000+ ARTISTS* : myvotez.de/artists/ ❤️ *11.600 LYRICS+VIDEOS*

 81. Gommone Bucato

  Gommone BucatoGiorno fa

  Bella canzone🇮🇹

 82. Flamur Abiti

  Flamur AbitiGiorno fa

  Je e bukur edhe shum e KI sonin tmir ❤️❤️

 83. Elianbushpepa Bushpepa

  Elianbushpepa BushpepaGiorno fa

  Wowww super Mos e le ti mos e le mos e le dashnin mu shuu ❤😍😘

 84. Linda Bytyqi

  Linda BytyqiGiorno fa

  Me ngjason içik me Ponin 😍 i love you girl ❤

 85. Ilir Imeri

  Ilir ImeriGiorno fa

  🇽🇰👌

 86. Avdyl Agalliu

  Avdyl AgalliuGiorno fa

  GIVE CRICKET SOME CREDIT !!! Yes she sings it well but it’s the music beats that makes this Combo great !

 87. Erola Shkreta

  Erola ShkretaGiorno fa

  🥰🥰