RTV KLAN
RTV KLAN
RTV KLAN

KANALI ZYRTAR I TVKLAN (TELEVIZIONI KOMBETAR KLAN)
Official channel of TVKLAN Sh.a
Televizioni Kombetar Klan
Televizioni privat me i madh ne Shqiperi
Aleksander Moisiu Str. no.97
Tirana 1007, Albania
+35542347805/6/7
+35542347808

Commenti
 1. Orhan Husein

  Orhan Husein

  Katastrof me vjen kec per aktoret sa mir ishit te 2xl na ka marr malli per 2xl 😟

 2. Couple J.A

  Couple J.A39 secondi fa

  Duke u munduar te kopjoni portokallin eshte shum I besdisshem si emission 😔

 3. Armando italy

  Armando italy5 minuti fa

  Sa i madh sy bardhi pej shkodret😂

 4. marsel menaj

  marsel menaj7 minuti fa

  Ti moj bij qenke per xnxx🤣🤣

 5. Zulqufli Iljazi

  Zulqufli Iljazi11 minuti fa

  Debat injorant.

 6. Alket Kico

  Alket Kico13 minuti fa

  4.06 Gjoja mo e bukur e emisionit 😊

 7. Benedeta Bene

  Benedeta Bene13 minuti fa

  Olsi je shum i mir😍😍😘😘

 8. Arben Çokaj

  Arben Çokaj18 minuti fa

  Kur njeriu nuk mund t'i zgjidhë hallet që ka në tokë, e kthen vështrimin nga qielli dhe i lutet atij... - këtë e bëjnë të gjithë besimtarët... Ramës i duhen para të kalojë këtë krizë tragjike, por nuk i jep kush aq sa duhen... Curri, nuk ke si me e ditë - Zoti është i habitshëm, varet se si vepron... :p

 9. Gjeli Gjeli

  Gjeli Gjeli18 minuti fa

  Vetem per visjanin po e shof po ju nuk dini

 10. Gledian Shyti

  Gledian Shyti18 minuti fa

  Olsi i papar😂😂

 11. Arjan Tahiri

  Arjan Tahiri18 minuti fa

  Romet e shqiperis me te miret jasha romenje

 12. Otr 23

  Otr 2319 minuti fa

  👏👏👏👏

 13. Lord Scanderbeg

  Lord Scanderbeg19 minuti fa

  Titull perçares mes shqiptarve . TURP !

 14. Daut Sina

  Daut Sina19 minuti fa

  O cani k rr.k ta shkerdh... rama grun

 15. Albania Kosovo

  Albania Kosovo19 minuti fa

  Aman sa e mire qe je❤️❤️❤️❤️

 16. ROMAN 1

  ROMAN 124 minuti fa

  ku esht gjet kjo bosi nga laci, sdi te kem pa e degju bosa lacjan me biznese e komplekse e resorte e fabrika etj etj

 17. Ervisi visi

  Ervisi visi25 minuti fa

  Bravo Naçi dhe pse jam ne pergjithsi supersticioz. Tek ti besoj.!

 18. Taulant Qorri

  Taulant Qorri27 minuti fa

  Nuk qenkam vetem un qe se pelqej kte emission paska edhe te tjere xhanem 😜🤔😂😂😂😂

 19. TiTAN Online

  TiTAN Online27 minuti fa

  👍

 20. kledi kaca

  kledi kaca32 minuti fa

  kjo klanifornia kot pz ke cef 2xl

 21. It's just for Fun

  It's just for Fun32 minuti fa

  👏👏👏👏

 22. Jenuz Shabani

  Jenuz Shabani33 minuti fa

  Partia Derrmorkartike 😂😂😂😂😂

 23. sander syku

  sander syku42 minuti fa

  Me te ba edhe marina me qesh krejt pa lidhje si emisioni. Albano super aktor po asht ba si deshmitaret e jahovajt

 24. Se Em

  Se Em50 minuti fa

  Siguro shtepine flej rahat kush ju ka faj qe kan len bagtine dhe jan aredh ne plazhe !! kush ju ka faj, as kund ne bote nuk te paguajn demet nese nuk i ke te siguruar.

 25. Blerim Berisha

  Blerim Berisha53 minuti fa

  Kualitet shum i dobet !!

 26. Klajdi Hoxha

  Klajdi Hoxha54 minuti fa

  Ore ca ftoni kengetar e i beni ca pytje e pastaj ai/ajo kendon???? Esht spektakel humori apo kenge magjike se na merzitet...ktheni apartamentin.....rip albano..ke ren shum

 27. Fatjon Fatjon

  Fatjon FatjonOra fa

  kti djali i uroj sherim sa me te shpejt 🙏🙏🙏🙏🙏

 28. Gledian Shyti

  Gledian ShytiOra fa

  Alberia shume e qeshur dhe e sinqert je yll😍

 29. Valerio Italy

  Valerio ItalyOra fa

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 30. Ronaldo Cako

  Ronaldo CakoOra fa

  Super si gjithmon 😎💖🇦🇱

 31. Drini Gjoka

  Drini GjokaOra fa

  ku eke gjet ket lafsh kari o cani.po megjithate emisioni jot ska vler pa kto kara te licensuar 💉💊💊💊💊🧴

 32. Egi Bishaa

  Egi BishaaOra fa

  Albano bobi i bobave nderkombetar

 33. NEW YOURK

  NEW YOURKOra fa

  Je shum artiste e mir, por nuk te shkon me ba si adoleshente jam e bukur me nacmojm qunat e ri jam sexy etj... po ja ul vetes te gjitha vlerat .

 34. Bon Sbon

  Bon SbonOra fa

  Palidhje kot fare skrahasoheni aspak me portokallin ama hic tung

 35. Anila Tahiri

  Anila TahiriOra fa

  Turp faqja zeze e Stop- nuk keni ma probleme serioze mu marr po me nje mesues fukara. Dhe drejtor 25 vjet sinqerisht shume minus stop kete rradhe

 36. Eglantina Beshiraj

  Eglantina BeshirajOra fa

  🤣🤣🤣 200 lek Krip

 37. Lefi Sallata

  Lefi SallataOra fa

  Sexy

 38. Maksi Doko

  Maksi DokoOra fa

  mor ti je. mashtrus sr ju i ptemtove. nabales dhe ai. do jepte. Alizotin dhe ketu u prish pazari tani ju. djeg

 39. Anila Tahiri

  Anila TahiriOra fa

  Nuk keni drejte me hy momentin qe jane mesim pune e madhe je gazetare Stop - prit marojne mesimi e gjej zgjidhjen tende. A ba gazetarja e Stop si jete e plotfuqishme per tere shqiperine.

 40. Sy Kaltri

  Sy KaltriOra fa

  Arbri mu bo si Elvis Naci duhet mi pas 4 koqe edhe Mamin duhet me pas Virgjerresh 😂😂😂😂

 41. Elvis p

  Elvis pOra fa

  Ti paska bër zgjidhje ma shum se tjert klysh shko niher për Edukim,Hajdar klloshar

 42. portokalle lemoni

  portokalle lemoniOra fa

  A more xhaxha ....tani nuk munden te martohen te rinjte ....e jo pleqte ....shiko nonje azile private ....dhe jeto atje se nuk gjen dot grua ti mos u mundo !!!

 43. Josef Joxon

  Josef JoxonOra fa

  Hahahahaha I madh moli

 44. Kenza Shtanaj

  Kenza ShtanajOra fa

  O presheva medvexha e bujanovci jan ne repupliken e kosoves a dexhoni nu o milet a no

 45. Endri Lleshi

  Endri LleshiOra fa

  Ti qeke kare fare

 46. Jam Nga Mallakastra

  Jam Nga MallakastraOra fa

  Me mir ik te maria bonita o eliona se vetem rolin e kurves di ti asgje tjetr

 47. Jam Nga Mallakastra

  Jam Nga MallakastraOra fa

  O cani me rrofsh karin ne radh te par sepse gani gurguri esht nga gjakova e kosoves ka banuar ne hamil te fierit ndersa tani banon ne lagjen afrim i ri fier Ne radh te dyt me henksh topet sepse gani gurguri te peshon ty dhe ca birbo si ty me lek mos i thuaj i varfer Cka thot ganiu esht e vertet sepse un e njoh personalisht ganiut kam kofidenca ndaj thuaj gjerat si jan o cani

 48. Elio Zaimi

  Elio ZaimiOra fa

  bravo je tamam ARTISTE

 49. Tori Mile

  Tori MileOra fa

  Ju aty jeni te pa fytyra jeni qelbesira qe kur permendi elvisin duhet te lani gojen mir e mir jeni rop qira qe te 3

 50. Rocky krass

  Rocky krassOra fa

  bravo Era Rusi Bravoo Lynks jeni shembullor

 51. Eliza Beta

  Eliza BetaOra fa

  Kjo eshte DIVA shqiptare

 52. Arma9d And

  Arma9d AndOra fa

  Mos na boni me vjell

 53. ALKUKES

  ALKUKESOra fa

  Shyqyr te marin vesh shiptaret qe mos hyni ne pallate se jan pallate me te skaduar blini hyrje shpia model elbasani e shpetoni koken

 54. Joy joy

  Joy joy2 ore fa

  Me keto emisione po na dalin gjith femrat Viktima ,pas shume vitesh kur si shkojn gjerat sic duan ato... Sjam kundra qe kan vuajtur po pse genjejne kaq shum skuptoj . Cdo njeri gabon por ..... Po perdorin programet per te perfituar ndihma e degjenerojn familjet qe deri dje kane ngrene buke e i kan respektuar... Se kam vec me zonjen por me te gjitha ato qe dalin e luajn rolin e Viktimes ..

 55. Saimir Damani

  Saimir Damani2 ore fa

  Bravo Muço ka.. i e gozhdove fare bravo, koqe ke qën dhe tope do mbetesh.

 56. Deep ❶

  Deep ❶2 ore fa

  RIP queen 😥

 57. elton dedej

  elton dedej2 ore fa

  o çelo bitha s'te paska shtyp ndonje shtese pallati o mikrob ballist.Ik o mikrob ne zvicer te ai raceqimi qe kerkoi azil.Zhdukuni nga shqiperia fare e ndyre

 58. Sandi loko

  Sandi loko2 ore fa

  Girl if you dontttt get the fuck outta here 🤦🏻‍♂️

 59. Vjori Hoxha

  Vjori Hoxha2 ore fa

  Arjan je islamofob i madh

 60. xhezair hamidi

  xhezair hamidi2 ore fa

  Kan meten edhe femit me ba debate kur fmija delë para te moshuarve .dhe ka nji edukat te ulet .edhe plus ke ftyrë qe ta quash Elvis Naçin rrencë ik more largohu dhe shko futja xhumë dhe mere susllen me qumsht se okoma i njom je te dilesh para Elvis Naçit

 61. Poni Poni

  Poni Poni2 ore fa

  Fallso komplet kujes se po' bie nga aty ku je ulur😂😂😂

 62. Tzouli Toska

  Tzouli Toska2 ore fa

  Cubi:mund te ma ruash pak djalin Lacjani:qysh ta rruj un 🤣🤣🤣

 63. Dulla Dulla

  Dulla Dulla2 ore fa

  Ti je me ne nivelin fillestar butrinti eshte tek me te lartat

 64. Hane Rama

  Hane Rama2 ore fa

  Te mrekullushem 👏👏👏⭐❤

 65. Komenti Komenti

  Komenti Komenti2 ore fa

  i ka qit o per ta miel o per tia derdh se nuk kan kuptim o justifikim tjeter

 66. leone leone

  leone leone2 ore fa

  Mustafa Nano shum i saktë' por kujtë ti flasësh' ai i thotë ma jep të shkruar në kuran të shkruar ' ku Elvisi i tregon ' detin ' dhe drejtorët e shkollave ' islamike ' hajde muhabet hajde'( Kokërr e Mashtrusit ) më duket se ke të drejtë.

 67. Pe Korce

  Pe Korce3 ore fa

  Arber... kur u bone edhe ti klysh ... qe e ha buken nga te tjeret.... E mos ngelt ba bo njeri tjt kshu si ty!!! Elvis👑❤

 68. San Zej

  San Zej3 ore fa

  o zoti madh sa jetima ka, shpetu sa njerez pa kulm shpije pa buk sa njerez ka, sheru me lloj lloj smundjesh skam fjal elvis naci shpirti i shqiptarve muslimanve se dij cfar ti them mashallah dhe shendet

 69. Jon Spileas

  Jon Spileas3 ore fa

  Smer asnje pergjegjesi se jane te mesur pa pergjegjesi pa keqardhie vetem lek lek makina luksoze hajt naten e mire!!!!

 70. Enkeljada Mollaymeri

  Enkeljada Mollaymeri3 ore fa

  😥😥😥

 71. San Zej

  San Zej3 ore fa

  po sa njeres ka, sheru sa familje va ka mbush barkin me buk sa familje i ka shpetu prej fukarallekit te tmershem pa fund ka ndihmu

 72. San Zej

  San Zej3 ore fa

  elvis nacin duhet ta besojn te gjith shqiptaret

 73. San Zej

  San Zej3 ore fa

  allahu ja, shtoft ymrin shendetin

 74. San Zej

  San Zej3 ore fa

  shyqyr qe e kimi elvis nacin

 75. San Zej

  San Zej3 ore fa

  se na knac shpirtin

 76. San Zej

  San Zej3 ore fa

  zoti na rujt i dhasht shendet

 77. Fatmir K

  Fatmir K3 ore fa

  By the way f.of.😂

 78. San Zej

  San Zej3 ore fa

  skam fjal per elvisin

 79. San Zej

  San Zej3 ore fa

  njeri me, shpirt te paster ma i paster se uji

 80. San Zej

  San Zej3 ore fa

  ooo po ku ka, si elvis naci babai i te gjith shqiptarve

 81. Nora Leisi

  Nora Leisi3 ore fa

  Ju du shum ju dy ma kenaqet zemren po si irini qirjako sun e kendoni me fal dhe Respekt

 82. Fatmir K

  Fatmir K3 ore fa

  Ajo asht vec nje thybriqe" !! So ...per pyk pooo asht ok.Not bad.👍por jo per muzik.😲😜

 83. San Zej

  San Zej3 ore fa

  elvis naci dot ishte njer perfekt oer kryeminister

 84. Ilir Daci

  Ilir Daci3 ore fa

  Nuk ben me nena nje te tille .Zot nbroe nga te liget ..i bekuar nga Perendia ,lum Shqiperia qe te ka Elvis Naci ...🙏🙏🙏👏👏👏

 85. Arjan Spahiu

  Arjan Spahiu3 ore fa

  O curi je bere Bajat me ramen je k,,, e Jo filozof

 86. Stela Hilliker

  Stela Hilliker3 ore fa

  Aman mor njerez vetem per Ervis Nacin mos e zeni ne goije per keq e as Marin Memen ata jan njerezit me te mire ne Shqiperi dhe dicka tjeter Naci smashtrohet kurre nga Rama

 87. Elisavet Metta

  Elisavet Metta3 ore fa

  Rudina Mackietari

 88. Igli Iglis

  Igli Iglis3 ore fa

  Peza krye servil

 89. Saraa

  Saraa3 ore fa

  Respekt per elvis naçin ne emigrandit besojm.mashum te elvis naçi Arber ti je i vogel.mi than elvisit lem tflas te kish respekt ndaj tin sa i menqur ësht elvisi sa i qet shpirtin e ka te shqiptarit e moslimanit ju pershendes nga zvicraa dhe Kosova zoti i bekoft gjith shqiptaret pa dallim🇨🇭🇽🇰🇦🇱👐

 90. bali kasami

  bali kasami4 ore fa

  Blendi, ju sa dhat

 91. Tiktok Girlss

  Tiktok Girlss4 ore fa

  Me i miri Tan Brama 👑

 92. AL Mafia

  AL Mafia4 ore fa

  te besh video porno do besh lek ..sa per kengen kot lodhesh ?

 93. Vaxhide Lakna

  Vaxhide Lakna4 ore fa

  valla ku ke knue me ni dasme llajf ne gilan kts e ke prish dasmen kejt kan than krejt hiq skije za llajf hiqq me fol drejt

 94. Zagor Jango

  Zagor Jango4 ore fa

  Shqiptaret vetem din te kritikojn sepse jan popull injorant kreijt kta qe folin kunder Edi Rames kta Jan te parit qe asnje cent nuk kan ndihmu Edi Rama sesht tu be show esht tu ndihmu popllin me me fakte

 95. Iryna

  Iryna4 ore fa

  Audience behind main guessts are soooo bored over there, I feel sad watching their bitter faces, they can’t wait this program to be over , me also ....

 96. flora lika

  flora lika4 ore fa

  Mashalla shum qift i bukur te jeni te lumtur gjithmon

 97. Nora K.

  Nora K.4 ore fa

  Esht gishti tregus dhe jo i mesit

 98. emir zeneli

  emir zeneli4 ore fa

  ca hajdari ky mer daje

 99. Silvi marku

  Silvi marku4 ore fa

  Heret jeni zgjuar dhe ju per katet shtes qe jan ndertuar

 100. mscaq 2016

  mscaq 20164 ore fa

  Na knaqi! Bravo, vertet artiste 24 karat! Njeri shume i sinqerte.