AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic
AlbanSkenderajMusic

Commenti
 1. Arjan Arjan

  Arjan ArjanGiorno fa

  sikur cdo keng e Albanit hit

 2. Mikel Lena

  Mikel LenaGiorno fa

  Ata qe i kane bere dislike e kan patur telefonin me koke poshte

 3. Gris Elda

  Gris EldaGiorno fa

  Like nëse e dëgjoni akoma dhe në 2020 këtë këngë 🌍

 4. Flutra Cjapi

  Flutra CjapiGiorno fa

  19/2/2020 ende e degjoj

 5. Boss Boyy

  Boss BoyyGiorno fa

  Oh na kënaqe shpirtin ❤️

 6. Ada

  AdaGiorno fa

  This is truly a masterpiece

 7. Ada

  AdaGiorno fa

  😻

 8. Ada

  AdaGiorno fa

  Kenge super

 9. Ada

  AdaGiorno fa

  Kenge super

 10. Klea Prushi

  Klea PrushiGiorno fa

  Nje muzike super mua me pelqen shume mirjam cani por dhe ti

 11. meser fajer

  meser fajerGiorno fa

  Shume shume e bukure ⭐⭐⭐⭐⭐

 12. Gersi Shahini

  Gersi ShahiniGiorno fa

  Uiiiiiiii nje mbrekulli🤩🤩🤩

 13. Rina Katerina

  Rina KaterinaGiorno fa

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍♥️🖤

 14. Roland Liko

  Roland LikoGiorno fa

  Teksti muzika super zeri melodioz ALBANI eshte i paarritshem

 15. dajana faslli

  dajana faslliGiorno fa

  Pergjithmone do degjohen kenget e muzika e Alban Skenderaj

 16. Fatmire Shala

  Fatmire ShalaGiorno fa

  Kenge e perjetshme........♥♥♥

 17. Alessio Lazaj

  Alessio Lazaj2 giorni fa

  19.2.2020 super kenge

 18. Lile Sazman

  Lile Sazman2 giorni fa

  😁😁😁😊

 19. Nertila Tashi

  Nertila Tashi2 giorni fa

  2020akoma super keng 😍😍

 20. Koli Koljan

  Koli Koljan2 giorni fa

  Kenget e Avni lushkes

 21. Minire Rekaj

  Minire Rekaj2 giorni fa

  Alban te lumt je kengetar imir shenvalentin imen per dit per at qe din te dashuroje💋🍎💕💞🍓🌟

 22. Zana Montana Official

  Zana Montana Official2 giorni fa

  *cfar zeri o ALLAH cfar clipi ju lumt pra cfar cifti kur i shikoj mbushem me dashuri pozitive ALLAHU ju bekoft qofshi te lumtur sa te keni jet jeni dashuri e vertet*

 23. Ferita

  Ferita2 giorni fa

  Sonte do ngrejm dolli per dashurin ..... 🙏🙏💞💞💞💞💘💘💘💘👏👏👏👏👏te lumte ALBAN

 24. Niko Yraj

  Niko Yraj2 giorni fa

  Ore ti je kengetari me i mire ne bote ku i gjen ti dhe Miriami keto keng kaq magjike

 25. Blerta Zymberi

  Blerta Zymberi2 giorni fa

  Kjo ishte kenga e dasmes time 17/08/2019 ,hyrjen e bera me kete kenge kaq te mrekullueshme ,qe e ndjeja me thellsi te shpirtit , kennge me shum kuptim per ata qe e ndjejn dashurine , me te vertet alban skenderaj ka nje ze te mrekullueshem po ashtu te gjitha tekstet artist me vlera . Bravo 👌👏

 26. Ilir Hida

  Ilir Hida2 giorni fa

  Shumë këngë e bukur. Bravo Alban që na sjell gjithmonë këngë që pëlqehen e këndohen në ç'do moment. BRAVO.

 27. Shaba Rudina

  Shaba Rudina2 giorni fa

  Super keng ze i mbrekullueshem

 28. hristina goro

  hristina goro2 giorni fa

  Eshte e mrekullueshme💖

 29. hristina goro

  hristina goro2 giorni fa

  Oo😍

 30. Shasena Ramaj

  Shasena Ramaj2 giorni fa

  Kush e degjon ne 2020? ❤️

 31. Esma Demiri

  Esma Demiri2 giorni fa

  18/2/2020😍

 32. Anxhela Cobo

  Anxhela Cobo2 giorni fa

  Keng per Eurovision

 33. Mattia Bruno

  Mattia Bruno2 giorni fa

  Enrique Iglesias shqiptar.....

 34. Alimeja Gega

  Alimeja Gega2 giorni fa

  Dashuria e vertet eshte vetem te familja skenderaj. Like neqoftese mendoni keshtu

 35. Arlis Arlis

  Arlis Arlis2 giorni fa

  ❤️❤️❤️❤️

 36. Jurida Greku

  Jurida Greku2 giorni fa

  Shum bukur te gjitha kenget tuja me pelqejn je me i miri

 37. Erick Behari

  Erick Behari2 giorni fa

  Eh sikur vajza qe doje te te donte edhe ty siq e doje ti ate por jeta ndonjehere eshte e padrejte por vuajtja qe perjetove 1 dite kthehet ne force

 38. Meri Meri

  Meri Meri3 giorni fa

  Dhe kur del ti në televizjon. Familja ime më thot ajde shpejt shiko kush ësht ësht i preferuari jot nuk thojn albani edin që të adhuroj shum. Bravo për këngët që bën

 39. Meri Meri

  Meri Meri3 giorni fa

  Këtë këng edëgjoj 10her. Po ashtu dhe familja ime.ma dërgon kur jam e mërzitur. Edijn që un eadhuroj shum

 40. Meri Meri

  Meri Meri3 giorni fa

  Saher që dëgjoj të gjitha këngët e albanit. Kam këtë shpreje mos vdeksh kurr. Te dua shum dhe të kam komshi

 41. jonida vogli

  jonida vogli3 giorni fa

  2020

 42. Ledi Muhameti

  Ledi Muhameti3 giorni fa

  Super video itgos.info/video/mJBqo3q7aIV7ed0.html

 43. next next

  next next3 giorni fa

  Kjo thjeshte eshte nje perle. Kjo eshte muzike e vertete dhe me ndjenje.

 44. greta huta

  greta huta3 giorni fa

  🙏🙏✌️♥️💙

 45. Alsked Rrenja Official

  Alsked Rrenja Official3 giorni fa

  1 artisti i vertet shqipetar muzik e vertet fjal me kuptim kenge me emocion shqiperise i duhet te shtohen shum si ty

 46. emiljano myslimi

  emiljano myslimi3 giorni fa

  Like kush e degjon akoma 2020

 47. eligerta sadja

  eligerta sadja3 giorni fa

  ♥️♥️♥️♥️

 48. eligerta sadja

  eligerta sadja3 giorni fa

  Je artisti më i mire ne shqiperi

 49. eligerta sadja

  eligerta sadja3 giorni fa

  Alban faleminderit që na sjell jeten ne nje tekst kenge ♥️

 50. Bardha Milla

  Bardha Milla3 giorni fa

  sa bukur o zot.

 51. illyrian eagle

  illyrian eagle3 giorni fa

  Keng e lezet'shme por pak e sforcuar . Ne ket menyre bie ne banalitet .

 52. Lediola Shuli

  Lediola Shuli3 giorni fa

  Super kenge Alban

 53. Hena Kociu

  Hena Kociu3 giorni fa

  Super keng alban urime

 54. Mira Hazizi

  Mira Hazizi3 giorni fa

  Bravo👌👌, jeta me ty esht gjithmon shen valentine, Je gjithmon perfect, i pa arrtshem Alban, lum familja qe te ka, jeni bekim🙏🙏

 55. loeenxjxhwjj A Jd Babastars

  loeenxjxhwjj A Jd Babastars3 giorni fa

  Yll

 56. loeenxjxhwjj A Jd Babastars

  loeenxjxhwjj A Jd Babastars3 giorni fa

  Yll

 57. Migena Gena

  Migena Gena3 giorni fa

  🙏❤😍

 58. Arjan Beqiraj

  Arjan Beqiraj3 giorni fa

  Alban skrnderaj ..je kengetari me i mir ne bot.

 59. Mateo Lala

  Mateo Lala3 giorni fa

  FANCAT PO PRESIN BASHPUNIMIN ME YLLI LIMANIN❤ KUJT I PELQEN KENGA LIKE☺☺

 60. Mateo Lala

  Mateo Lala3 giorni fa

  Like për ALBAN SKENDERAJ kengetari me i mire ne mbare boten💙❤👍

 61. & Nonamme_1111

  & Nonamme_11113 giorni fa

  28h,28vite bojm me personi jets qe kam shen valetin bojm per gjithmon 😉💘

 62. Ilia Kroni

  Ilia Kroni3 giorni fa

  Faleminderit per muziken 🙏

 63. kleidi cekrezi

  kleidi cekrezi3 giorni fa

  Je i pa zevendesueshem, e adhuroi c'do tingull qe del nga fryma jote. Vetem vazhdo e kendo per ne qe te duam shummmmm.

 64. Alimeja Gega

  Alimeja Gega3 giorni fa

  Albani ka nje ze te mrekullueshem. Like kush mendon keshtu!

 65. Alimeja Gega

  Alimeja Gega3 giorni fa

  Like neqoftese jeni fans i albanit

 66. Aggeliki Nazari

  Aggeliki Nazari3 giorni fa

  O goddd so beautiful song na prek ne zdo pjes enocioni my favourite artist ❤

 67. Esa Shima

  Esa Shima4 giorni fa

  Shumë e bukur kënga bravo

 68. Sabina Ndoj

  Sabina Ndoj4 giorni fa

  Ur adorable you sing amazing the way how u sing is so awsome so wonderful. Ur wife Miriami is so lucky to have you in her life. Congratiolation Alban. U are one of the most good singers in Albania. And every song u make is a hit and of course are so beautiful songs. PS; I`m from Albanian. Dhe jetoj ne Shqiperi. :* ;;) <3<3 O:)

 69. afutla qian

  afutla qian4 giorni fa

  Kengetar me perfekt nuk gjen, bravo Alban 😍

 70. Hamide Lila

  Hamide Lila4 giorni fa

  00 28 32 ora 17 02 2020 data po degjohet hala

 71. addy Sadrija

  addy Sadrija4 giorni fa

  I love it

 72. Edita Haziri

  Edita Haziri4 giorni fa

  Idhulli im🙏🌍

 73. Xhuljeta Fetau

  Xhuljeta Fetau4 giorni fa

  👏🏻👏🏻👏🏻

 74. st hileqari

  st hileqari4 giorni fa

  16 2020 ❤❤🧸🧸🧸🧸

 75. Elona Manaj

  Elona Manaj4 giorni fa

  Nje cift qe duhet marr shembull , ilumtur me emocion e me shendet!! Thoni te vertetën kush mendon si un?

 76. Elona Manaj

  Elona Manaj4 giorni fa

  Të rim shtrember e te flasim drejtë ti muzika melodia jane te pamposhtura ,pasi cdo gje e ben me emocion qe ne na jep ndjenj te vertet Te falenderojm!💕🌹 Te uroj fat

 77. Alimeja Gega

  Alimeja Gega4 giorni fa

  Ne shtepi kam edhe un nje engjell 1 muajsh. Gjitmon fle me kenget tuaja. Zoti ju ka bere mrekullite e tokes

 78. Alimeja Gega

  Alimeja Gega4 giorni fa

  Sa her qe ju kujtoj ju te dy me vjen ndermend autografi i mirjamit dhe familja skenderaj. Ju dua deri ne vdekje .

 79. eioshen boboi

  eioshen boboi4 giorni fa

  Happy Valentines Day to the cutest Albanian couple ❤️❤️

 80. Alimeja Gega

  Alimeja Gega4 giorni fa

  Me rrenqethin kenget e tua te lehta. nuk ka si ju. Faleminderit qe eksiston . shqiptaret te duan shume . kenget e tua me vene ne gjume

 81. Alimeja Gega

  Alimeja Gega4 giorni fa

  I dua njerezit si albani. Like neqoftese jeni fans te albanit

 82. Alimeja Gega

  Alimeja Gega4 giorni fa

  Familja skenderaj nuk vdes kurr. Love forever

 83. Alimeja Gega

  Alimeja Gega4 giorni fa

  Nuk ka si familja skenderaj ! 🎉 urime dhe gezuar

 84. Alimeja Gega

  Alimeja Gega4 giorni fa

  Jeni me fat qe femijet i vini ne gjume me nje ze engjellor si ju te dy. Like per familjen skenderaj

 85. Tixhe Gurra

  Tixhe Gurra4 giorni fa

  Gezuar alban

 86. zt21 official

  zt21 official4 giorni fa

  ke nje ze fantastik

 87. Elbjon Mbrostaraku

  Elbjon Mbrostaraku4 giorni fa

  Sepse kjo eshte muzika e ver8 dhe Albani eshte misherimi i kesaj muzike❤❤🎧🎧

 88. Lyrics. vidio

  Lyrics. vidio4 giorni fa

  ti shikosh komentet tgjitha jane 2\3\4 ejt dite me pare pra kjo kenge po degjohet edhe ne 2020 ?! nje vit i cili mbizotrohet nga tayna ,rina ,Melinda por jo kenget e verteta jan ato qe kendohen me shpirt 🙏vrt ka 12 mln viwersa por e rendesishmja I ka reale ✋

 89. Meglin Meglin

  Meglin Meglin4 giorni fa

  2020?

 90. Silva Pavaci

  Silva Pavaci4 giorni fa

  Artiste te vertet!

 91. User User

  User User4 giorni fa

  Bravo BRAVOOO e SUKSESE të tjera

 92. User User

  User User4 giorni fa

  Jeta me ty është një shan valentin.. Njl KËNGË për ty ta këndoj si dhuratë

 93. ANIME GLOBAL SHQIP [OFFICIAL]

  ANIME GLOBAL SHQIP [OFFICIAL]4 giorni fa

  Like kush e degjon 2020

 94. Amelia Gega

  Amelia Gega4 giorni fa

  Ti je krenaria e muzikes shqiptare❤gezuar!

 95. abbsnn cose

  abbsnn cose4 giorni fa

  Gezuar shen valentinin te gjithe 😍

 96. orjola isufaj

  orjola isufaj4 giorni fa

  😊😊😊

 97. orjola isufaj

  orjola isufaj4 giorni fa

  I mrekullueshem si gjithmon. Shum tekste te bukura. Kenaqesi te degjosh kenget e tua.😊

 98. Gledi Dudija

  Gledi Dudija4 giorni fa

  Shume e bukur

 99. Esmeralda Ganci

  Esmeralda Ganci4 giorni fa

  Love this song 💕 je me i miri Alban 🖤

 100. Ana Zhidro

  Ana Zhidro4 giorni fa

  Kenge e mbrekullushme 🥰🥰