Report TV
Report TV
Report TV

Commenti
 1. Tomi Kapo

  Tomi Kapo48 minuti fa

  Eshte e pavertete qe e bleu 60 000$ the e ka shitur300 000$ , thjeshte ka shtuar vleren e shitjes per te mbuluar parate e vjedhur! Ketu jane lojerat e zakonshme te maskarenjeve!

 2. manu gega

  manu gega48 minuti fa

  Mire shume edhe une po kenaqem per kete familje e vertet Zoti ta dhafte Zoti Krye minister e gezofshi shtepin jete te gjate Edi Rama

 3. City Of The Yellow Gowns

  City Of The Yellow Gowns58 minuti fa

  O gjeneral, po i sugjeron komandantit, he?

 4. Tani Tani

  Tani TaniOra fa

  Ty te qift qeni ate serben qe ke per non .or moterqim

 5. Ena Meta

  Ena MetaOra fa

  Valla mar burr pom vjen keq met thon po shumn balosh je ti her eshan dika her elevdon qu mar qenef mos ha shumn kurr sta qes ty vota as kurr ty ste kisha votu veq te kisha pshty

 6. Mateo Maci

  Mateo MaciOra fa

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤪

 7. Ledion Qemo

  Ledion Qemo2 ore fa

  Jepu banorve Lindën ti ngohi

 8. Besmir Doda

  Besmir Doda3 ore fa

  Edhe ket e ngjoj ne tv shqiptar o qr

 9. The Human

  The Human3 ore fa

  Shum I bukur eshte si gomar me thia

 10. Luciano Milano

  Luciano Milano4 ore fa

  Bravo policija

 11. lenco lenco

  lenco lenco4 ore fa

  Kot bojn se pa kamera ktit te fundit ti ipaske pi na 3 birra po neve qe na esht tha fyti po kamrat e detyroin qe mos te flasin edhe ibon me te sjellshem kshuqe policia ke ne esht kot edhe at emrin qe i permeni ai sja permen kto po na mendosh thell thell spse edhe her tjeter ja ka permen nai polici ai edhe ka maru hall

 12. AlbPjer1

  AlbPjer15 ore fa

  Bukur, shume bukur por ky studjuesi ka nje artikulim te dobet. Gjithsesi me mire te tilla kronika se sa politike.

 13. çameria shqiperia

  çameria shqiperia5 ore fa

  Vet fjala makedon tingëll psh. Me- kë -don të ikësh, me-kë-don të luftosh etj etj. Nga lundi kjo fjal makedon macedonia.

 14. Edi Xhafaj

  Edi Xhafaj5 ore fa

  Bravo je 1 pershendetje. Nga bostoni 🇺🇸🇦🇱

 15. portokalle lemoni

  portokalle lemoni5 ore fa

  Nuk behemi ne jo sa te jete bota ....jemi kafsh te pa formuar si njeres ....turp turp turp ....pak po shuhen nga termeti?? ....vrituni se do ngjalleni prap po jepini ....o njerez te mbaruar !!

 16. ines schaler

  ines schaler5 ore fa

  O uuueeee shoku MARSIDES Marius e hongri plumbin???

 17. marsel marsel

  marsel marsel5 ore fa

  Bravo policia

 18. Ala Xhei

  Ala Xhei5 ore fa

  Po shof ca komente qe I quajn shqiptaret kafsh , nuk jam as pak Dakort , shqiptaret Jane pak gjaknxeht , Po me kete qe ju ka ndodhur kan pafund Te drejt, ajo infermjerja Bashk me ate kungull infeemjer , vetem vijn verdall dhe ai ju Thot nena eshte semur. ,dhe nuk bejn azgje , dhe normale qe si I shkreti do Berta's , bashkohem me dhimbjen e tyre

 19. Pray for Albania

  Pray for Albania6 ore fa

  Emision i bukur terheqes

 20. NANENNEGOP PARTIVE

  NANENNEGOP PARTIVE7 ore fa

  Po pse eshte e pa pranushme a eshte e prsnushme te denohen njezit kot nuk jemi ne kohen e komunizmit qe u denonin njerzit per nje fjale goje ku eshte fjala e lire ketu nese ju denojne juve gazetarve pa faje ju thoni po cenohet e drejta fjales kurse kur flasin te tjeret juve nuk ju pelqen ju gazetaret jeni me ju qi familjen dhe ty moj baxhell femer qe thua jan te pa pranushme ti je nje cope kurve te qifsha rracen rrac baxhellash

 21. swedi boy

  swedi boy7 ore fa

  Haha ty nuk te ka ofru kush se ja kishe ka nanen me korupsion

 22. Mario Tefaj

  Mario Tefaj8 ore fa

  Ahahaha ca kjo shembje mor karuca weeeee

 23. Valdet Krasniqi

  Valdet Krasniqi8 ore fa

  Bravo Bravo EDI keshtu ki tregu se ki ni Zemer te Madhe sa i ki Gezu ata dy voglushat 😄 krenohem me ty sa i thjesh je me Njerz ketu e tregon kulturen tond BRAVO👑

 24. Fatime Xhelili

  Fatime Xhelili8 ore fa

  Turp gjnah shum iri Britain mes vete jeni popll ma injorant ju shipni.pastaj vajtoni prej termetit ju stutni prej zotit sjeni pr tju ndimu askush

 25. Rexha Gashi

  Rexha Gashi8 ore fa

  U infektove dhe ti tani

 26. no name no last Name

  no name no last Name8 ore fa

  Kta te shqipris pak kishin dallim pi serbis edhe ftyren e shkaft e kishin

 27. maroni

  maroni8 ore fa

  Zoti i nimoft ktynfe djemve per gith jeten ❤️❤️❤️ flm edi rama , ronaldo e buffon

 28. Hasan Hasan

  Hasan Hasan9 ore fa

  JU KOMENTUS QE VETEM VEGATIV FLISNI PER EDIN. SO MBAJ ANEN SE AS SKAM LIDHJE ME TE.POR JU KTHEHENI PAK KOKEN MBRAPA.SALEN.

 29. Ilario PellegriPellegri

  Ilario PellegriPellegri9 ore fa

  Sa e bukur qe eshte kjo zonje

 30. anis le babouin

  anis le babouin9 ore fa

  Si e luan rrolin e shkaut ky edi ashtu me duket shkau ne kohen e vet neve na bojke ja kshtu

 31. Brahim Shabani

  Brahim Shabani9 ore fa

  TY dhe THAQIT vetem automatiku ju Rregullon o Legena.

 32. Bledi1115 R

  Bledi1115 R9 ore fa

  Trupe pere shtetin shqipetare nuposhofin sesi ghidemi preje tremetit po hyn mevejethe nepere shpiha enepere banesaaaa turep pere keta gheme shqipetareeee

 33. Lulije Geca

  Lulije Geca9 ore fa

  Une jam strikte ik moj ndonjehere nuk Di se qfare flet

 34. NANENNEGOP PARTIVE

  NANENNEGOP PARTIVE9 ore fa

  Pthuuuuu ju qifsha ropt e shpise shtet kurve infermiere baxhelle keni gjet ate ju po te isha une te kisha qi famijen ti kisha grisur shalet

 35. Bledi1115 R

  Bledi1115 R10 ore fa

  Qeket njeri iii besese qekete qe defton pere marekesimine

 36. Adam Arapi

  Adam Arapi10 ore fa

  Ne qofte se ke nje njeri inat hidhi mallkimin te pafsha ne shqiperi sepse eshte nje vend I katandisur mos me keq.mjere populli I shkrete qe ka mbetur si ato dele pa bari,dhe si mbron kush,vend pa I organizuar pa rregulla, me qeveritare e gjygjtare te felliqur e te korruptuar.Zoti I befte derman popullit shqipetare.

 37. hendrik collins

  hendrik collins10 ore fa

  Hera par qe Rama e man fjalen

 38. Antejoas Kelcyra

  Antejoas Kelcyra10 ore fa

  Tek pallati jot marsida plasi pistoleta kacavida

 39. Gimi Doci

  Gimi Doci10 ore fa

  Ishalla populli të ta dije qa po bën ti për të gjith ti je I vetë dhe po shkon der për der bravo të qoftë

 40. T R

  T R10 ore fa

  Kjo eshte ajo qe dallohesh nga te gjithe ata qe drejtuan kete popull te mrekullushme mbase edhe ti ke vjedh por nuk ke vra njri je puntor dhe ke zemer te mire zoti RAMA braaaaaavo zoti ta shperblefte ne familjen tende dhe te lutem keshtu vazhdo se na ke gjithmon me vete 🙏🙏🇦🇱👍

 41. histori shqip

  histori shqip10 ore fa

  I lumt dora ati snajperisti zoti e rujt kto kto nuk duhet ti konciderojm si njerz

 42. Xhimi Bodurri

  Xhimi Bodurri11 ore fa

  Ika fut friba ky obo tyyyyyyyy ajde ajde 🏒 💣

 43. Newyork Newyork

  Newyork Newyork11 ore fa

  Mos bertit thuaj nenes tende me mir . Sepse njerezit jan te deshperuar jo vetem nga termeti po edhe perpara ne jeten e perditshme . njerezve po ju vjen shpirti ne maje te hundes njerezit jan te deshperuar duke filluar nga rrogat mizere , nga pencjonet mizere , nga pa punesia dhe varferia ekstreme qe po perjetojn shqipetaret e shkret . Shqipetaret jan gjithmon ne termet nga ju politikanet hajdut te korruptuar dhe te pa shpirt ! mjer shqiptaret per politikanet qe kemi !

 44. Beni Zace

  Beni Zace11 ore fa

  Ajde shperthim ajde ky esht shtet specjalist vetem per te prishur per te ndertuar duen bizesmen te huaj se ky vent ka mbaru

 45. kapedani mirditor

  kapedani mirditor11 ore fa

  po ky esht rob qire fare

 46. Vera Kurti

  Vera Kurti11 ore fa

  Rama , ndihmo , sa ke munci 👍 ne te duam dhe jemi shum ☀

 47. Ilir Domi

  Ilir Domi11 ore fa

  Hik or kar hik si vjen zor qe nxjerr kto video ,apo mjaft te behet klik je ne rregull

 48. Flaribo Bushi

  Flaribo Bushi11 ore fa

  O noke te news24 viktima 29 vjec ju thoni 26 vjec

 49. John Rambo

  John Rambo11 ore fa

  Ne radhe te pare me falni per ofendimet qe do bej. Une njoh shune njerez pa pune dhe te varfer me shume femije.por nuk kane vjedhur kurre.por keta me pune e gjithe te mirat femijet e tyre me barkun plot.dhe vjedhin ne kohe fatkeqesie.u shofte gjaku i tyre dhe ju lutem me jepni nje adrese ku ti gjej

 50. Gianni Berto

  Gianni Berto11 ore fa

  Edhe 1 person te kishte vdek kush ka pergjegjesi per demtim objekti apo neglizhence duhet te shkoje ne burg

 51. Lili Adamo

  Lili Adamo11 ore fa

  Po' kur nuk kini iformacjon nga policia PSE derdellisni

 52. blondy western

  blondy western11 ore fa

  Mos bertit popull se bertet vet ky

 53. shala shala

  shala shala11 ore fa

  Njeri.ma.i ulti je ti o pis kush karin je ti mi vlersu tjert bre pis milaim pisi idiot

 54. ilir daka

  ilir daka11 ore fa

  Lum ne si popull per kete legjend qe e kemi si ujet e paket , si perhere prane familjeve ne nevoje , i gatshem ti ndihmoje .💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 55. Aleksander Feja

  Aleksander Feja11 ore fa

  Pak vodhe po do vjedhesh akoma jan leket e popullit jo te kryeministrit o hajdut e don sic bente memet shehu doni ndjekur e doni ekzekutuar pa gjyq

 56. Ivan Gjoni

  Ivan Gjoni12 ore fa

  Shqiptar vari lesht si e vret tjetrit kaq kollaj jan ber njerzit kafsh

 57. Esap Cerciz topulli

  Esap Cerciz topulli12 ore fa

  Po po ketit i skadon njerzit e thjesht i mbajn ne burg dhe i vjedhin leket keta super hajdut

 58. Gj.Kastrioti

  Gj.Kastrioti12 ore fa

  "Eugenio" dukesh që ishte sllav e jo italian!

 59. Toni Toni

  Toni Toni12 ore fa

  Pse marsida eshte ajo qe komandon pallatin. Ja u ben mir rama juve qe jy thot do ti myll fare. Vetm gazetar nuk jeni jy

 60. Ajeti Ajeti

  Ajeti Ajeti12 ore fa

  Ja paske nis mi bo pak politik albinit edhe vjoses. Historija jote thot qe ti je paster per deri sa se ke mundsin.

 61. fuck you

  fuck you12 ore fa

  Ik o qifsha ropt se sna plas.kari.per ty ropqir.. ne duam europ o.kari lales jo turqi dhe feja islamike qe quan ti.. ska.lidhje feja ktu o karii po.ik fisqie

 62. Lola Lola

  Lola Lola12 ore fa

  Ooooo po kjo nga doli qe thot te paguaj individi ik o plake bej nje sy gjumi cfar te duhet me politiken Hej pike e zeze

 63. Senad Fazliji

  Senad Fazliji12 ore fa

  Vriteni vriteni se pak shqiptare jan vrarr

 64. Lola Lola

  Lola Lola12 ore fa

  Te bloft kanceri qe i more jeten te riut o krimineli

 65. Mike The Right One

  Mike The Right One12 ore fa

  Duhet te kete dale me spijunue hashashin, pa urdher te shtetit, thjeshte me i ba dom bossit tym vajisur dhe me i prishe rreputacionin Thethit, me trishtue turistat, dhe ja ku ka ra. Por megjithate shpetojeni, 😂😂😂😉😉

 66. Ercan Kosar

  Ercan Kosar12 ore fa

  skenderbeg nje esthe pislik

 67. Ilir Hoxha

  Ilir Hoxha12 ore fa

  Elvis Naci mes ktyre ? I shituri

 68. Ilir Hoxha

  Ilir Hoxha12 ore fa

  Skender gjinushi esht ky ? Ido fort shqiptaret shum ky i pa moral

 69. helmira dajko

  helmira dajko12 ore fa

  Sa turp.

 70. ana maria

  ana maria12 ore fa

  Po' ato qe nuk Kan lek a e mendove moj ,kisha rrespekt per ty po' me duket se u in fektove dhe ti,osè ishe e infektuar

 71. Rejisi Plaku

  Rejisi Plaku13 ore fa

  Osht gjynaf mor te vraft zoti pse e vrave

 72. Bukuroshi munchenmain

  Bukuroshi munchenmain13 ore fa

  metregoni po ki akatolik esh krijministri rama

 73. zerdox _resyla

  zerdox _resyla13 ore fa

  Komuniste mutit plak e qelbur turp te vi vdiqen njers turp te kesh i mbush xhepat me lek .deri para takimit me kete te gjatin flisje mir tani shiko si ktheve.nuk mund te besoj ne cbot jetojm

 74. nu nufi

  nu nufi13 ore fa

  ene ftyren eke te moterqimit phuuu ti qifsha robt

 75. Funny Channel

  Funny Channel13 ore fa

  se kuptoj pse deshtimin e policise keni qejf me pasqyru edhe me vidjo n internet ? hahahahha a thu se ky miku fatjonit po mos kishte qen kamera tv do ishte ndeshku , mbase do i thojshin edhe na fal haahah

 76. Papare Free

  Papare Free13 ore fa

  Plumbi vret miq

 77. Jonny Johnny

  Jonny Johnny13 ore fa

  Kto jan si pulat kur punohet toka qe presin te han krimba Dhe kta gjasme bejn pallate me kualitet dhe presin te vjedhin naj lek

 78. Max Müller

  Max Müller13 ore fa

  budullah idiot

 79. Toni de'bortoli

  Toni de'bortoli13 ore fa

  O i smur mendor

 80. Vesel Veseli

  Vesel Veseli13 ore fa

  Po ky clidhje ka ? Dhe pse duhet te bej ky organizatorin,,u harrova ,,kck ja ka per te kalu tek ky..dmth krejt fondet te vidhen gjasme nga ky,,dhe pastaj ti ndajn bashk..

 81. Arash S.

  Arash S.13 ore fa

  Ti asgjë të mirë nuk na sjell po ku ishe më parë, u nuk të vjen turp se çfarë po flet?

 82. happy girl

  happy girl13 ore fa

  A

 83. Moisi Guri

  Moisi Guri14 ore fa

  Jo jo ,cdo here 30 vjete individ morraman atdheu beine ligjin ,ku ti thua gjykata ,mos valle i mbron pacavurja kushtetute,gjykata nuk mbane te varur kushtetuten ,po gjykata nuk leviz asnji presje te kushtetutes,ne kete gjendje jeni te mbaruar ne robe ,ku arsyeja ndodhet ne fazen nul.

 84. Sabit Rama

  Sabit Rama14 ore fa

  Politikan po i thot vetit 😀

 85. Lili Adamo

  Lili Adamo14 ore fa

  O shqiperi me cfare qeveritaret gagsterash qe kini rene ky nuk ZE nga apartmentet po' meret kck zer Pu e jo llafe o edi rama

 86. Ed Stoi

  Ed Stoi14 ore fa

  Ato nderhyrjet me shtesa neper ballkone duhen eliminuar..

 87. Valerio Italy

  Valerio Italy14 ore fa

  Nane sjam dakort me ty sepse te infektoj ai plehra sepse ai qe e ka ba pa dhemel esht nje hallgji saqe mezor kam mbledh ato pak lek mu fut mrena turp te vije te kam degjuar me vemendje por pranej sdo bahet kurr ai vend sepse ato plehra ju infektojn dhe ne jemi popull shum i keq ne ket pik.turp te vije nane

 88. ilir daka

  ilir daka14 ore fa

  Ju keni 6 vite qe se kemi gjetur gjuhen e perbashket , por keni gjetur vetem rrugen e vjedhjes

 89. Vera Kurti

  Vera Kurti14 ore fa

  Trelanemas

 90. Vera Kurti

  Vera Kurti14 ore fa

  Bravo Rama 👏👏👏 Ajde ja !!! 🙋

 91. Lazer Kodra

  Lazer Kodra14 ore fa

  Nuk te ben kush sigurime shtepishe kur nje pjese e madhe jane te pa legalizuara z kryeminister apo nuk e din hahshaha

 92. Goku Gooo

  Goku Gooo14 ore fa

  Dojn me na pushtu prap kto turq

 93. Ergest Fezaj

  Ergest Fezaj14 ore fa

  Shteti ka degjeneruar ate vend saliu e bani lemsh me tokat 501 tu u bra vllai me vlla per toka lemsh ky halabaku qe kemi tani me lejet e ndertitmit merr lek e fut ne gjep e mos kontrollo asgje ku behet shpia si do behet e ne qa pozicjoni to behet as kontroll as gja tani del ti putan sovjetike thua populli qe skan as qime ne byth duhet te fusin lek nga gjep I tyre kurv sovjetike te qifsha ropt ne varr shtet halabak po undertoje nje shtepi ne itali franc apo gjermani siq ndertohen ne shqiperi se te qoj ne pill te maces po aty ska shtet or shoku keni 30 vjet ska fake shteti po kush I ka populli qe 60% skan as arsimin e mesem ju pra rop qira komuniste e shkaterrut at vend e keni bere si afrik e prap kerkoni nga populli

 94. Samet Xhemaili

  Samet Xhemaili14 ore fa

  Rrus qenka ky kujdes kto jan agjenta te sherbimit sekrer rrus

 95. Ergest Fezaj

  Ergest Fezaj15 ore fa

  Si ska faj shteti o injorante komuniste si ska faj shteti ku I ka ingjinjeret si puna jote shteti o debile ku kan qen kur keta njerez kan bere shtepit Duke fjetur gjume ne shtepi ke qen ti o degjenerat aka faj shteti 50 te vdek 900 te plagos shteti ka te gjith fajet kurv plake ti flet qa te thot edi Rama te flasesh buq shteti ka faj per gjithcka ne shqiperi per korrupsjonin per tokat per gjith nxjerrjen nga shnet te shqiperis ska asnje fajtor per veq shtetit putan plak

 96. shyqyri xhelo

  shyqyri xhelo15 ore fa

  Ne angli eshte 10-15 % varet nga ndertesat dhe sa apartamente ka. Por shteti nuk i takson shume . Dhe lejen ja jep 20% te shumes .ata qe nuk duan i paguaj 100% taksat . Beheni dhe ju kete gje se eshte shum mire .

 97. gezim pjetri

  gezim pjetri15 ore fa

  Ty qift zoti robt e krejt fisin tan 🖕🖕🖕

 98. Patosi De

  Patosi De15 ore fa

  Tani e kuptuan qe nuk ka si shtepia private?

 99. United Eagles

  United Eagles15 ore fa

  Sa polici e dobet ,vepron me frike ndaj shkeleseve te ligjit 😂,Kapi mor Nxiri nga dritarja ata qe bejn karderin !

 100. toti al

  toti al15 ore fa

  A ju qifsha motren jepi jepi se populli pagon,