Balkanweb Com
Balkanweb Com
Balkanweb Com

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.
English versions: Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. It gives news, and other information about tender, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports for all the countries of the region

Commenti
 1. Robert Zefi

  Robert Zefi5 minuti fa

  Ushtri terrorista

 2. Bjorn Johansen

  Bjorn Johansen24 minuti fa

  Lopa lope ngel. I shkretj popull nga kush pret.

 3. Anonymous Albania

  Anonymous Albania45 minuti fa

  Nuk kemi shtet prandaj bejne lloj lloj pislliqesh keta 👎👎

 4. Elsa Wolf

  Elsa Wolf51 minuto fa

  Kam pershtypje sikur ky zoteria po shfrytezon dhimbjen e njerezve te trishtuar per te bere reklame te keqe per Ramen. Ne vend te theksoje c'fare ka bere Rama gabim duhet te perqendrohet ne ate c'fare ai do beje per keta banore. Ndoshta e kam gabim por une degjoj ketu vetem se c'fare ka bere Rama jo drejte , nuk degjova c'fare ka ndermend te ndermarre ky zoteria. C'fare ndermerr ti zoteri per te ndryshuar keto kushte ku jetojne keta njerez???? Njerezit kane nevoje per ndihme dhe jo per pallavra.

 5. Bledi1115 R

  Bledi1115 ROra fa

  Ghithe shqipetaret jane halleghi the kure jane mire

 6. The Human

  The Human5 ore fa

  O zot sa gjyna nuk I shikoj dot zoti I ndihmofte

 7. berati99

  berati995 ore fa

  profesor? kush eshte profesor o dele nje trap mashtrus eshte njeri i shpifur bastard

 8. 666

  6666 ore fa

  Ore ju budallenje kari.Une per vete edhe familja ime jemi pagan nuk e nderruam kur fene as kur erdhi ketu roma as kur erdhi Turku,por respekt per Erdogan edhe per Turqine qe na kane ndihmuar ne shume raste.Nuk me intereson ciles fe i perkasin perderisa na kane respektuar edhe ndihmuar ne me e pakta qe mund te bejme eshte ti falenderojme edhe ti jemi mirenjohes.Por fatkeqesisht shumica e Shqipetareve sot nuk jane Shqiptar por te ardhur nga vatikani edhe anadolli keshtu qe nuk e dine cfare eshte respekti edhe kthimi i respektit.

 9. Geno Geno Kamberaj

  Geno Geno Kamberaj7 ore fa

  Bjeri qija ropt e kan bler shpin me milliona

 10. Noizy Shakur

  Noizy Shakur8 ore fa

  Holocaust?

 11. Eduart Bexho

  Eduart Bexho8 ore fa

  te digjosh lubojnat eshte, sikur nje i cmendur te japi leksione per cmendurine,ta fillojme me lubonjen e mad ,nje idiot ku nuk kupton se ku ishte dhe kujt isherbente,hyri ne burg,ne burg futen dhe lubonjen e voqe ,siduket per rebelimin e te atit ,keta ishin semundija e kohes ku degjenerimi komunist ,po dilte mbi kokat e njerezve te thjeshte dhe te varfer,privilegjet e ketyre mastrave,te nje sistemi tani te koruptuar ,donin te argetoheshin ne kuruzin e nje populli te varfer .ato kujtonin se ishin elitat e vendit . sot pinjollet e degjeneruar te komuniznit japin leksione ne kapitalizen ,o zot o zot ozot

 12. Eduart Bexho

  Eduart Bexho8 ore fa

  te digjosh lubojnat eshte, sikur nje i cmendur te japi leksione per cmendurine,ta fillojme me lubonjen e mad ,nje idiot ku nuk kupton se ku ishte dhe kujt isherbente,hyri ne burg,ne burg futen dhe lubonjen e voqe ,siduket per rebelimin e te atit ,keta ishin semundija e kohes ku degjenerimi komunist ,po dilte mbi kokat e njerezve te thjeshte dhe te varfer,privilegjet e ketyre mastrave,te nje sistemi tani te koruptuar ,donin te argetoheshin ne kuruzin e nje populli te varfer .ato kujtonin se ishin elitat e vendit . sot pinjollet e degjeneruar te komuniznit japin leksione ne kapitalizen ,o zot o zot ozot

 13. Eduart Bexho

  Eduart Bexho8 ore fa

  te digjosh lubojnat eshte, sikur nje i cmendur te japi leksione per cmendurine,ta fillojme me lubonjen e mad ,nje idiot ku nuk kupton se ku ishte dhe kujt isherbente,hyri ne burg,ne burg futen dhe lubonjen e voqe ,siduket per rebelimin e te atit ,keta ishin semundija e kohes ku degjenerimi komunist ,po dilte mbi kokat e njerezve te thjeshte dhe te varfer,privilegjet e ketyre mastrave,te nje sistemi tani te koruptuar ,donin te argetoheshin ne kuruzin e nje populli te varfer .ato kujtonin se ishin elitat e vendit . sot pinjollet e degjeneruar te komuniznit japin leksione ne kapitalizen ,o zot o zot ozot

 14. Eduart Bexho

  Eduart Bexho8 ore fa

  te digjosh lubojnat eshte, sikur nje i cmendur te japi leksione per cmendurine,ta fillojme me lubonjen e mad ,nje idiot ku nuk kupton se ku ishte dhe kujt isherbente,hyri ne burg,ne burg futen dhe lubonjen e voqe ,siduket per rebelimin e te atit ,keta ishin semundija e kohes ku degjenerimi komunist ,po dilte mbi kokat e njerezve te thjeshte dhe te varfer,privilegjet e ketyre mastrave,te nje sistemi tani te koruptuar ,donin te argetoheshin ne kuruzin e nje populli te varfer .ato kujtonin se ishin elitat e vendit . sot pinjollet e degjeneruar te komuniznit japin leksione ne kapitalizen ,o zot o zot ozot

 15. Trip cosi

  Trip cosi9 ore fa

  Tos KADRIU 😄😄😄

 16. Elona Isufi

  Elona Isufi9 ore fa

  Sa mjerim per keto gazetare, qe nuk di te formojne nje pyetje teper te thjeshte.

 17. leonymontana

  leonymontana9 ore fa

  Bravo Fatos vetem te verteten flet

 18. eric antoine

  eric antoine9 ore fa

  Ti ke respekt po nuk rri pa flet. Taravel.

 19. October

  October9 ore fa

  Zoti Meçe duhet me pak kujdes me retoriken. Protagonizmi juaj ka filluar te behet pak i tepert.

 20. Dhurata Sefaj

  Dhurata Sefaj10 ore fa

  Po' pse moj zonje I trego e se è ka shkund apo demtuar burrin Duke e ditur qe qe ti marin direkt femijet po' megjithate jam shum shum e lumtur qe I paske mar vajza

 21. Lefi Sallata

  Lefi Sallata10 ore fa

  KY inxhinieri punon me shume karta

 22. zagaripi 88

  zagaripi 8810 ore fa

  Analisti me i mire ne shqipri

 23. Valbona Hoxha

  Valbona Hoxha10 ore fa

  Kure degjoje te gjithe eksperte , inxhinjera , politikan punonjsit e pushtetit lokale nje pjese e mediave, drejtesia, te gjithe po mundohen te zhdukin provat ashtu si tha Ngjela dhe te jystifikojn fajet e gabimet e te mbulojn djellin me shoshe, shqiperi do ndrroje vetem ne se Amerika dhe BE do ta çojn reformen deri ne funde dhe per nje here te vetme te zbatohet ligji, athere fajtoret do kalojn para gjyqit e do marin denimin e merituar, ne te kunderten po dolen pa lagure edhe mbas kesaj tragjedie , athere mjere per shqiperin e shqiptaret se gjithça do vazhdoje si ne keto 30 vjete Me pak fjale nje ferre i vertet.....

 24. Nina Nina

  Nina Nina10 ore fa

  Ti e denoncove pse genjen matilda po genjen qeltas

 25. Vera Kurti

  Vera Kurti11 ore fa

  Be sat mundesh , se populli i shef te gjitha !!! Sat kesh munci , zoti esht i madh ! Jemi me ty ! 👍🇦🇱

 26. Vera Kurti

  Vera Kurti11 ore fa

  Rama , ty te do populli dhe jemi shum !!!!! ☀👍 🎆

 27. Vera Kurti

  Vera Kurti11 ore fa

  Vetem ti 🙋

 28. Haxhi Aliaj

  Haxhi Aliaj11 ore fa

  Kurre njerz nuk bahen shqipriese valla jo

 29. Lefi Sallata

  Lefi Sallata11 ore fa

  Sa bukur e tha.. Te ecesh ne bore me sandale dhe qeleshe

 30. Xhezmi Elmazi

  Xhezmi Elmazi11 ore fa

  Zoti mose ta hupt per ket mund qe e bejni

 31. Sinan Kolloni

  Sinan Kolloni11 ore fa

  Dursin duet rrrafshuare dhe mbjelle bari ,lule,dhe, peme.

 32. Jim Morrison

  Jim Morrison11 ore fa

  Ciles parti i perket ky zoteria? Nje fjalim kaq i gjate pa shenime.. bravo!

 33. Lym zalla

  Lym zalla12 ore fa

  o fatos ke maru o rrot kari

 34. shqiponja

  shqiponja12 ore fa

  batutat e Duçes . Duçe ta bën mu.

 35. Musa Fredi

  Musa Fredi12 ore fa

  Hik or mashtrues . Po te pakten respekte per te vdekurve. Leket e kesaje feste duhet derdheshin ne fondet e te demtuarve. O ropqir muti . O rrace e qelbur. Jeni si pinoqeti . O legena.

 36. ilir shabani

  ilir shabani12 ore fa

  NI POPULL QE SDI TA FALENDEROJ NJERIUN - AI POPULL NUK DIN TA FALENDEROJ AS - ZOTIN - E AS VETEN - TEPER SHUM QE PO NA MBAN KJO TOKE. NE NUK dim ta DALLOJM MIKUN nga ARMIKUN

 37. Engel Styla

  Engel Styla12 ore fa

  Keta 20 vjecaret izraelit jan inxhinier 😂😂 nga keta njeri do jet inxhinier te tjeret sipas mendimit tim jan vetem Agjent per kete pune jan njishat me te miret ne te gjithe Boten.. Por kan nji te keqe vrasin mysliman dhe per te mos i ikur pasuria martohen me kushurinjt e pare te vet..

 38. ilir shabani

  ilir shabani12 ore fa

  SHUM KEQ PER NE QE NUK DIM TA DALLOJM - MIKUN nga ARMIKUN - NGA KY BURRRRR ( erdoganin ) DHE NGA POPULLIT TURK QFAR TE KEQE PATEM Oooo HIENA Oooo LEGENA - Ooooo popull QORAP - JU TE MIRDITËS a e mbani mend Tek hidrocentrali qfar bët me flamurin Turk ????? Si dhe ne - TIRAN - per at pllakën 1 metër katror qe u mblodhet si GRAT te gjith HIENAT e katundit - EVROPA UL BISHTIN NDERSA TURQIA E SHTRIN DOREN PER POPULLIN Shqipetar -

 39. Elona Lena

  Elona Lena12 ore fa

  Po amon o burr ca je tu bo ti pash zotin si kryetar shteti me shum po bojn fondacionet amon o burr se na hape barkun po vazhdo ndertoju shtepite a ke zot a ca ke se thane feminet nga i ftohti neper cadra o c te them un ty

 40. edi ed

  edi ed13 ore fa

  Dikush te me ndricoje ... c’pune ka Kryeministri me dritat e Pemes se krishtelindjeve te kryeqytetit?! Nuk mund t’ja le kete kenaqesi eunukut te tije ne krye te Tiranes?!

 41. AlbPjer1

  AlbPjer113 ore fa

  vazhdoni ju vazhdoni te degjoni zera te tille si ky "doktor allamudhi" sepse ne "rruge te duhur" jemi drejt "zhvillimit dhe perparesise", "paqes dhe bashkimit", "dashurise per njeri-tjetrin", sepse nuk ka se kush te na e tregoje vetem ky Fatos Kortolla

 42. Marjus Fasko

  Marjus Fasko13 ore fa

  Eto

 43. shqiponja

  shqiponja13 ore fa

  i di komandanti por nuk është i aftë të bëj as gjë !.

 44. Jag Jag

  Jag Jag13 ore fa

  😂😂😂😂 kar pa brir

 45. Leotina

  Leotina13 ore fa

  Mashtrus

 46. Brahim Shabani

  Brahim Shabani13 ore fa

  Njehere nje koment me vende ne nje kohe te keqe qe ska ku shkone me keq. Te Lumte! Tani Kombi gjitheandej eshte bere nje, bejeni edhe politiken per kombin dhe tokat tona ILIRE.

 47. Marsela Hasani

  Marsela Hasani14 ore fa

  Qyq qyq nuk thojne shyqyr na ruajti Zoti nga termeti .Shkojne e vriten vet ...A o popull mos shkoni deri ne vrasje te njeri tjetrit,lerini prinderit e familjen tju gezojne e te jetojne ne Paqe 😔🙏🙏

 48. Ilir Domi

  Ilir Domi14 ore fa

  Ore ca esht ky laerti artist o politikan apo rruspia e rames

 49. Sangio Bodini

  Sangio Bodini14 ore fa

  a mor edo ca populli jemi

 50. leone leone

  leone leone14 ore fa

  O Ramë poshtërsira, mos na përkul, tek pushtsit 500, vjeçarë, me Erdogan ,diktatorit , që po bën gjenocid në Kurdistan

 51. Moza Hila

  Moza Hila14 ore fa

  Te bekofte i madhi zote o Edi Rama

 52. Safet Veizaj

  Safet Veizaj14 ore fa

  Ik legen ti je me ramen te jep rama miljona qe te besh ,gjoja opozit ne syte e botes,turp te keni...largohuni nga ai parlament lereni ramen vet...

 53. Roma Fiore

  Roma Fiore14 ore fa

  Po' su la faj Zoti Rama u ka faje 1991 -1997 qe Shin si pula tokat shqyptare Duke mbushur xhepat sala me shoke dhe populli PUNOJE pa' kriter pa' planimetri pa' rregulle ska faje Rama

 54. thanasis

  thanasis14 ore fa

  Shum e vertet te ashper keni qen vetem me te doptit, ishalla vendoset drejtesia per te gjith nje lloi.

 55. Roma Fiore

  Roma Fiore14 ore fa

  Ju nuk fitoni as nuk preparino kurre gjynahet e Rames qe ja beni pa' Drejtesisht u niente kokes

 56. Roma Fiore

  Roma Fiore14 ore fa

  Ti ben politike te terorit ndajs shwyptareve te ndershem e ti nuk ke puls me ndimuar popullin

 57. Erlisa Berisha

  Erlisa Berisha14 ore fa

  Bravo jeni qift I mrekullushem ju uroj lumturi gjat gjith jetes suksese

 58. Roma Fiore

  Roma Fiore14 ore fa

  Rilindi sali Berisha Drogen krimin e shkatruan shqyperin

 59. Roma Fiore

  Roma Fiore14 ore fa

  Jane pergjegjezit komunat nuk Duhet marre me larg se Kane faj afersia se nga thumana ne tirane ashte large .per l'energia e Ndertimit Jane pergjegjezit 1991-1997 ku dhien territorio shqyptare kriminelet sala me shoke modhes i hyri krimbi e molla pas vdekjes Enver Hoxhaes shwyperia u kethye ne anarshi vrasie e tyrp

 60. Fatmir Luca

  Fatmir Luca14 ore fa

  Sa gjynah perkthesi

 61. Frange Kola

  Frange Kola14 ore fa

  O zot i madh ku jan ndimat si qan kjo vajze e vogel 😢😢😢😢

 62. Mira

  Mira14 ore fa

  Arber Hajdari bravo 🙏❤ Mos u merr me ato qe ke ne studio

 63. Chloe Tahiraj

  Chloe Tahiraj14 ore fa

  A ka shpetu ky djali😭😭😭😭😭😭

 64. Hajdar Blloshmi

  Hajdar Blloshmi15 ore fa

  Y

 65. Vera Kurti

  Vera Kurti15 ore fa

  O Edo , kurajo 👍

 66. Aranit Bala

  Aranit Bala15 ore fa

  Kisha deshire te ishte me i ashper dhe me i prere ne komunikim, jo gjithe kohes ë..ë...ë...ë..si i pasigurt. Nejse te gjithe ne sherbim te pushtetit te Rames jane besoj. Vk me pak fjale..ë...ë...

 67. ARDI Live

  ARDI Live15 ore fa

  Ju qifsha allaun ne bythe

 68. Arber 1111

  Arber 111115 ore fa

  jan perdor per pun te pista kan trasportuar mut hahhahh

 69. Mino Kadriuu

  Mino Kadriuu15 ore fa

  Gjeja me e bukur qe mund te bej njeri nuk te ka ndryshu fama respekt kampion

 70. denisdrennan

  denisdrennan16 ore fa

  Shteti nuk eshte aty tu ndertoje shtepi falas njerezve. Mund ti ndihmoje perkohesisht me ndihme emergjence, por qytetaret jan pergjegjes vet per pronen e tyre. Shteti nuk mund ti marre para nje kamarieri ne Vlore qe ska shpi fare dhe tu ndertoje shtepi ketyre qe i ndertuan pa leje, ne toke te zaptuar dhe nuk i suguruan.

 71. victor victor

  victor victor16 ore fa

  Eeeeehhhh GOMAR mjer ai popull se tek kush po kerkojn derman .

 72. Stela Hilliker

  Stela Hilliker16 ore fa

  God bless you Izrael pipell

 73. Ilir Maqedonci

  Ilir Maqedonci17 ore fa

  Djemet e fisit kolaveri i kan ren shum me qaf Dialit Daci kan qen shum pisa kolavert ai veten e vet ka mbrojt dhe mir u ka ber dy duar per nje kok jan

 74. Elton Hysa

  Elton Hysa17 ore fa

  Ju jeni moter qira

 75. kader Lushaj

  kader Lushaj17 ore fa

  far gjak leshit po hin me vjedh edhe gjak..

 76. Ali Baba

  Ali Baba17 ore fa

  Po ti e dike te verteten. Pse se man amanetin pra. Se keme dhan llogari

 77. STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

  STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES17 ore fa

  Si ka mundesi per 3 muaj jan djeg shum makina. Keta makina jan perdor per pun te pista prandaj i djegin.

 78. Asllan Alla

  Asllan Alla18 ore fa

  O Katunar

 79. Merfi Oxa

  Merfi Oxa18 ore fa

  Ku ke fe dhe profet ti mor zorraxhi po ishalla te ndihmojne ato bosat e li djes me ndonje lek per popullin Shqipetar se te jete per ty ahaaaa.

 80. Afrim Imeri

  Afrim Imeri19 ore fa

  I lyve shkallet e pallatit erion😂😂😂

 81. Lirica Adamo

  Lirica Adamo19 ore fa

  po PSE moj zonje kur e PE qe ishte i semure PSE bere dy femije apo ju pelqen kur jini fajtore vetem ju grate beni fajtore burat

 82. nero

  nero19 ore fa

  Po qa kan dasht kta jahudi te flliqt, ne Shqipri kta ku ka musliman ja shtin flaken.

 83. Mejrem Ademaj

  Mejrem Ademaj19 ore fa

  Allhu. Ju. Rujet. Ooje. Bose. Po. Zoti. Si. Te. Paska. Fale. Zoje. Koke. Ober. Allhu. Ju. Rujet☝️👃🥂❤loqke. Koki. Ju. Tujet. Zoti

 84. nero

  nero19 ore fa

  O I keqi I shqiptaris o qeni I flliqur po goj te madhe ke o edi mrapsht.

 85. Meti Selmani

  Meti Selmani19 ore fa

  Kret rend familjen ta qifsha qka ki gjall eqka kan me lind kurvat eshpis robt ti qifsha kush karin je ti me ja thy telefonin e njerit e kurvat e shpis ti qifsha bre sta qiva at non kurv met lind en durrs e met nxjerr copa e grima po ata njerz pa fajshem qe vdiqen bre u qa mki nxee familjen ta qifash peder i karit.

 86. Keyboard Mouse

  Keyboard Mouse20 ore fa

  Izrali nuk ka ndihmuar ndonje shtet por ka shkaterruar e korruptuar shume shtete te botes dhe mos prisni ndihme nga izraeli sepse jane djalli dhe ju e dine se cfar ju jepe djalli.nuki kuptohen kembet atyre tymi i dele mbas 20 viteve .

 87. Gazmir Gazmir

  Gazmir Gazmir20 ore fa

  Sa njerz koti jeni aman.. po ca ka noizy me e sha me ato fjale more goj flliqt?? As ne kto raste sen rrini pa sha 🤫🤐🤐🤐

 88. Bale Hsdzcö9o123rqltkx

  Bale Hsdzcö9o123rqltkx20 ore fa

  E pyet per ke te shkoj mendja . Po kta te ngratit as nuk kan gren e as nuk kan ber pushim duke u munduar te shpetojn jet Zoti ju bekoft zjarrfiksit shqipetar

 89. Dhurata Vecani

  Dhurata Vecani20 ore fa

  Po ju ku ishit dhe nuk i degjuat apo nuk ju interesonte se me sa dime ne populli i shkrete ju keni qene gjithmone ne pushtet perse na i thua sot

 90. Ilir Sharra

  Ilir Sharra21 ora fa

  Zoti bekofte izraelin God bless Israel

 91. Artin Arti

  Artin Arti21 ora fa

  PO FAZLLICI KU I KA TOKAT....

 92. Bale Hsdzcö9o123rqltkx

  Bale Hsdzcö9o123rqltkx21 ora fa

  Te shpeshtosh nje jete si te shpetosh ter boten. Zoti ju shperbleft 😥😥

 93. Fatmir Zeqiri

  Fatmir Zeqiri21 ora fa

  Ju lumtë ori studente ! Me të vërtetë, këto janë kërkesa me vend, të cilat një burrë shteti, do të duhej patjetër ti plotësojë për rininë studentore të vendit, sepse ata janë e ardhmja e këtij vendi.

 94. b4Binzi KING

  b4Binzi KING21 ora fa

  Tash prej kti termeti njerezit u mushen me mend se ka 1 zot.

 95. ShabanMurati

  ShabanMurati21 ora fa

  Po flet ky bashkpunetori I Enver Hoxhes

 96. ARTUR DORZI

  ARTUR DORZI22 ore fa

  Sot ne kemi nje problem si popull Ne duhet te ndergjegjesohemi sepse nuk e dime akoma c po bejme .Megjithate jam optimist se ka prape njerez si Lubonja Balla e shume te tjere qe po japin shume per te nxjerrur keto njerez ne drite

 97. Leda Manoli

  Leda Manoli23 ore fa

  O zot i madh gjetet kishe ku te faleni.

 98. Hasan Hasan

  Hasan Hasan23 ore fa

  TI JE QEHN BIRQEHNI BOH POLITIK PROPAGAND PSE OR GOMAR BEHJN DALLIM SI PER 2 JAV U RREGULLOKAN JA TA KISHTE LOHN TY RRADHEN TE VISHE SDO BOHET COP TI JE ARMIKU I PARE I POPULLIT.PLEHR

 99. Hasan Hasan

  Hasan Hasan23 ore fa

  SKA VEND BE BOTE TI DISTEMOJ NJETZIT AQ SHPEJT ME QIRA APO SHPIJA KA MUNGES SHPIJASH.DHE GJERMNIA AUSTRIA FRANCA MORI AZILANTAT 2016 SKISHTE KAPACITET TI FUSTE NEPER SHPIJA PO FLENIN NEPER CADRA PALESTRA FRANC POSHT URES KUR ERDHI FLUKSI JO SHQIORIA ESJTE FLLUCK SAPUNI PARA ATYRE SHTETEVE

 100. Eyes Chico

  Eyes Chico23 ore fa

  Tha banori ktu nuk rri as qeni o gazetar robqimaaa ska faj rama qe ju thot kazan.