Top Channel Albania
Top Channel Albania
Top Channel Albania

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Commenti
 1. Red Roses Aurora

  Red Roses Aurora17 minuti fa

  Kjo është e ardhmja në shtëpinë time me 3 vajza 🤣 më mirë po i marim masat që tani sa janë të vogla dhe po bëjmë 2 ose 3 banjo 😅😂🤣zot sa kam qeshur jeni më të mirët djema 👌 🤣

 2. E k

  E k22 minuti fa

  Tirana gezuar festat e fund vitit urime urime jeni me te miret urime nga London xx

 3. Germanos Paros

  Germanos Paros27 minuti fa

  Ky vallzimi ma shpifi

 4. Red Roses Aurora

  Red Roses Aurora28 minuti fa

  Ah fytyra e daddy 😂😂😂 zot sa kam qeshur{hiqe mor dorën ti, tjetrën mo} 😅jeni më të mirët djema👌🤣

 5. alex fisher

  alex fisher32 minuti fa

  Bolino perfitues I pushtetit te rames.servil i pushtetit

 6. Arta Arta

  Arta Arta34 minuti fa

  Po qevira eshte hajdute ka

 7. johny jon

  johny jon35 minuti fa

  Bo ca skandali,kush i shikon kto hahahahahahaha

 8. -EM-

  -EM-37 minuti fa

  O bushkak, komunist i ndyre.

 9. -EM-

  -EM-39 minuti fa

  Abilekaj, bëri një intro aq idjote sa për të thënë qytet Stalin në fund. O idjot, po të ishe aq i zgjuar sa te duket vetja nuk do ishe duke bërë rolin e anal-istit

 10. Fatlum Kurteshi * Official *

  Fatlum Kurteshi * Official *40 minuti fa

  kush mendoni qe femija me emrin elmedin nga min41 deri min e 50.50 ka qen me i shpejti Like comentit jo per tiffo thjesht per respekt suksese gjith voglushave zoti i ruajt ❤❤❤❤❤❤❤❤

 11. Ani Shkreli

  Ani Shkreli45 minuti fa

  qr

 12. E k

  E k49 minuti fa

  Shum bukur nje gja fantastike shpresoj te vi ne shipri sa me shpejt kjo fest

 13. Miranda L.

  Miranda L.Ora fa

  Shume i afte ky aktori ..bravo

 14. City Of The Yellow Gowns

  City Of The Yellow GownsOra fa

  Mylle halen moj buce! Ku e di ti thote? Se i dini njerzit qorra e shurdhe! Sikur vijne nga xhungla! Te qifte qeni ropte! Gare femer!

 15. Flora Pjetri

  Flora PjetriOra fa

  Ti si ke shansin me ken si Flori, ai është këngetari mi i mir ne shqiperi

 16. Albi Roci

  Albi RociOra fa

  Po mos te dali 3SHE antoneta, nuk besoj se do zhgenjehet me si me Enon.

 17. Receta Gatimi

  Receta GatimiOra fa

  itgos.info/video/gH1sz47eaJKhqtk.html

 18. Mateo Blloshmi

  Mateo BlloshmiOra fa

  Miri kola bravo

 19. edi ed

  edi edOra fa

  Me cudit Bushati ! Kjo bolelepirsja e Kryeministri eshte aty per te bere zhurmuesin dhe genjyer. Kaq! Po doli kjo plake ne dukje , e re ne moshe ,vetem kjo mund te pritet: zhurme dhe genjeshtra.

 20. eri London

  eri LondonOra fa

  Jo nuk mund ti themi elvisit sikur thu ti ai esht hoxh i nderuar ne I kemi besu dhe do i besojm prap palsni ju

 21. Gerald Z

  Gerald ZOra fa

  Sic thone italianet te parashikosh eshte me mire se te kurosh. Kta vetem kurojne, nuk parashikojne se pertojne dhe Jane te paditur. Perderisa paska informazione qe duhet ndryshuar ligji per ndertuesit athere ndryshoje dhe nqs ndertuesi nuk e zbaton iken ne burg. Ngelet neper facbuqe. Tani meqe gjysma e ndertimeve ne shqiperi eshte akoma me standarte te kaluara duhen marre masa! Apo presim te godasi elbasanin dhe shkodren dhe pastaj me vrap ne terren. Puna juaj eshte te punoni ne parlament ditet e nate te merren masa per gjithcka. Nani nani

 22. ana maria

  ana mariaOra fa

  Arbri nuk ka shanc me qan as qereku i ervis nacit,dhe keti nuk i Ke shum bes me dy fetyra duket

 23. Castriot1

  Castriot1Ora fa

  Bushati&Abdilekaj patriot dhe profesionist te vertete. Te nderojne Studion zonja Vasili.

 24. Castriot1

  Castriot1Ora fa

  Nafije&Spiropali te Neveritshem

 25. Morina Morina

  Morina MorinaOra fa

  😰😰😧

 26. Xhulja Droboniku

  Xhulja DrobonikuOra fa

  Po norm qe doni te bashkohen fondet sepse kshuu vidhet me me shum thjeshtesi Kurse populli norm qe sdon se e din shum mir kush esht npushtet e ata pas pushtetit Po ju kur vollet ushqimet e rrobat jome 💶💵 Turppp prandaj sbejm prokopi ne e prandaj zoti jep kto denime po cfaj ka populli shkret🙄

 27. hi hello

  hi helloOra fa

  Prishe pauzen! Plot bukuroshe te reja ka po mos u lidh me asnjeren!!! Bonu si bleta prej lules ne lule!

 28. Gianni Berto

  Gianni BertoOra fa

  Leket qe jepen elvis nacit jane leke djerse leke besimi ne zote

 29. Castriot1

  Castriot1Ora fa

  Dudushi byth lepires.

 30. Gianni Berto

  Gianni BertoOra fa

  Oj mashtruse vdiqen 5 persona ne thumane me termetin e dyte se shkalla shkoi mbas 7 oresh keni pergjegjesi ju per kete

 31. shqiponja

  shqiponjaOra fa

  Burg 20 vjet përpolitikan , kryebashkiak , ndërtues dhe inxhinier .Arnimet marin njerzit më qafë dhe historia përsëritet .

 32. milan milam

  milan milamOra fa

  Po tkem ta dhjes pak nkok ket lloj plere

 33. Castriot1

  Castriot1Ora fa

  Nafijes dhe familjes se saj i rente Termeti ne shtepine e saj dhe ta shuaj fare.

 34. Gianni Berto

  Gianni Berto2 ore fa

  Ne emer te popullit bohet cdo gje

 35. Gianni Berto

  Gianni Berto2 ore fa

  Per spiropalin 1 prilli eshte perdite

 36. Rudina Leka

  Rudina Leka2 ore fa

  Po flisni pse shteti u vonua me ore te tera per te nxjere viktimat ne thumane po po i genjeni me nga nje shpi dhe kaq

 37. Blerim Zendeli

  Blerim Zendeli2 ore fa

  Se di per bess veq parandoje dy femra dalin me gjith djemt e grùpit edhe prap qohot nji burr i botes edhe e mer nji femer te tille.sikur tere jeten mos kisha prek femer se leje.mo me u martu nji femer a sidomos kto dyja qe bej mbretreshen,ose ku e di se qka.

 38. Leo Mehmeti

  Leo Mehmeti2 ore fa

  O Shkërdhata prap i hapni kto emisione po i murët njerzt çaf marre për juve

 39. Rudina Leka

  Rudina Leka2 ore fa

  Poi si nuk ju vjene pak turp do i beni nga nje cope shtepi dhe kaqe po pergjegjesine e atyre qe iken kushe e mbane

 40. Michele Michele

  Michele Michele2 ore fa

  Dua ta shpjegoj shum thjesht qe shpenzimet qe qeverija do bej per keta ndertime te jet sa me e ulet qe kshtu ju mund te vidhni lehtesisht parat e donatorve boteror, jo vetem ju si qeveri por te gjith qeverit do e benin nje vjedhje te till, por per fatin e keq te popullit dhe per fatin tuaij te mir jeni ju ne qeveri dhe do mbushni gjepat duke vjedhur, por shpresoj ato lek qe do vidhni tu behen fatkeqsi dhe vdekje ne familjet tuaja.zonja fatkeqsija spiropali

 41. Linda PR

  Linda PR2 ore fa

  Lopa që koke 🙄

 42. Emirjon Hoxha

  Emirjon Hoxha2 ore fa

  Une e di qe 200milion$ jane 200miliard leke jo 20milirad si thote kjo zonja.💁‍♂️

 43. ᴀʀʙɪッ

  ᴀʀʙɪッ2 ore fa

  ju dhjefsha rracen me orkestren talleni jun🖕🏻🖕🏻🖕🏻

 44. Michele Michele

  Michele Michele2 ore fa

  O spiropali ato ingjinjer te aft dhe i rrespektojm, por ata ingjinjer bejn vlersim dhe japin iden e tyre ne nje leter, por ata vlersimet e tyre i hen ne kosh te mbeturinave qeverija juaj dhe ju pastaj nxjerrni vendimet tuaja dhe do mbroheni duke then se e kan vlersuar ekspertet e huaj. Ky esht abuzimi qe do beni ju esht e thjesht ta kuptoj gjdo njeri.

 45. Raimonda Mimani

  Raimonda Mimani2 ore fa

  Bravo I vure burrat para Vetem ti flet e ata luajne me telefon

 46. ᴀʀʙɪッ

  ᴀʀʙɪッ2 ore fa

  Ju dhjefsha mu ne termet skeni turp faqe e zez 😡😡

 47. Jam Kush Jam

  Jam Kush Jam2 ore fa

  Zoti Mece, opordhzita po mundohet te falimentoje shtetin ne cdo menyre qe mundet po kot lodhet ... sic e nise e bitise thote populli i urte shqiptar!!! Zhurme e madhe , pune e vogel ka qene dhe mbetet motoja PD , LSI....

 48. Ledi Ledion

  Ledi Ledion2 ore fa

  Kjo eshe spirokari

 49. Raimonda Mimani

  Raimonda Mimani3 ore fa

  Kjo nuk merret me ata qe parashikojne Po parashikimi I nxori pa qen e pa mjetet me te domosdoshme per emergjencat Ku I kishin kur fondet I kishin ne buxhet Nuk paska rendesi nga vijne gjithe ato leke ????!!!!!

 50. Jam Kush Jam

  Jam Kush Jam3 ore fa

  Luca✌🏻Mece✌️🙌🏻👏🏻

 51. O Mret

  O Mret3 ore fa

  🤣🤣🤣

 52. mandrin vuthaj

  mandrin vuthaj3 ore fa

  Shqiptare je vetem ne qofte se flet shqip.ne qofte se nuk e di shqipen nuk je shqipetare.e vlefshme per cdo njanin qe e quan veten shqiptar por nuk e flet shqipen.

 53. Ellie Hotie

  Ellie Hotie3 ore fa

  E paska kall shkavin qe paska fol shqip

 54. rina buli

  rina buli3 ore fa

  SPIROPALI JE SHUME E PABESUESHME DHE QESHARAKE NE ATO QE THUA.

 55. Antonio Gjoni

  Antonio Gjoni3 ore fa

  O ZOT KI MESHIRE PER KETA NJEREZ TE MJERE............., SI NUK SHPETUAM NGA KOMUNISTET. OH KUR FLET EDHE KJO SPIROPALI...PO KOT NUK THONE ''NUK MERR MORDJA M........UT IK MOJ ZHDUKU

 56. Albana Elmasllari

  Albana Elmasllari3 ore fa

  Sa bukur Fifi sa me shpirt e kendon dhe sh e mire ne fytyre ❤

 57. O Mret

  O Mret3 ore fa

  🤣🤣🤣

 58. BiG House

  BiG House3 ore fa

  ky eno shum rq

 59. Michael Cruz

  Michael Cruz4 ore fa

  Koha e shpluhuros dhe nxjerr ne pah te verteten,heret a vone...Zogu dhe zogistet kane vrare shume patriote...deboi Nolin,me ane te ushtrise mercenare...vrau Avni Rustemin, Luigj Gurakuqin, Hasan Prishtinen...shiti Shen Naumin...u largua me gjithin arin e vendit sa per 3 breza pa shkrepur nje arme. Smund te nderojme dhe Ismail Qemalin dhe Ahmet Zogun njekohesisht. Ismail Qemali eshte babai i ketij kombi,dhe do kujtohet si i tille. Ahmet Zogu eshte tradhetar, e do kujtohet vetem me turp.

 60. Liri Kaliqi

  Liri Kaliqi4 ore fa

  Emision pa kuptim kot keto Jane gjera qe dihen pyetjet nga studio Jane shume naive si te femijeve te shkollave

 61. Alpha X

  Alpha X4 ore fa

  Interessant fakti qe pavarsia shqiperise Shpallet nga nje I “huaj” I.Qemali Nuk ka qen shqipetare ,origjina e tij familiare vjen turqia dhe midis lindjes se mesme !

 62. KALIPSO XHIXHA

  KALIPSO XHIXHA4 ore fa

  hahaha

 63. Xhet Muja

  Xhet Muja4 ore fa

  Spiropali mbase ja ka lshu mjekrren rames.kishte ba mire me ja rru mjekrren braqes!

 64. djalingatropoja

  djalingatropoja4 ore fa

  Rama o Rama 😂😂😂 kenge Indiane ! Sa i famshem je more Rama o Rama edhe ne Indine e larget njihet “ fama” e jote! 🇮🇳🇮🇳🇮🇳🇮🇳😂😂

 65. elena elena

  elena elena4 ore fa

  Ca femre plehre kjo Ina. Feministja e modhe kjo, gjithe kohen duke sulmu e vene ne siklet Antoneten. Femer legene qe ka msu dy fjale anglisht “girls power”, po s’ja ka idene cdo te thote te jesh feministe.

 66. Taulant Toci

  Taulant Toci4 ore fa

  Shembull për t'u ndjekur

 67. Ori Durro

  Ori Durro4 ore fa

  Krejt jan ok ..ama te rinjt ne program ta shpifin ...munges e stafit qe ishte ...sorry

 68. Faton Dibrani

  Faton Dibrani4 ore fa

  Qysh lujn qoke me budall ahhahahhaha

 69. admiral20055

  admiral200554 ore fa

  Edi Rama is an Greta leder, his spech was great,,HUMBEL man, he is the second leader i saw my life time cry for his pepols.ALbania folksa luckey

 70. Ylljam Gjikola

  Ylljam Gjikola4 ore fa

  Elvis Naci asht njeriu me I drejt qe mund te ket Toka Shqiptar sot per sot Kur te jesh ne nivelin e Elvis nacit athere zeri emrin ne goje je shum negative 👎

 71. Strand B

  Strand B4 ore fa

  Yyyy sa bukur ja dhiu eno, aaa hallall shoku, plasi nga inati gjat gjith puntates,

 72. Pp Ll

  Pp Ll4 ore fa

  Ja dhame nacit dhe fundjave ndryshe vetem se kishin gofundme, faqja qeveritare nuk funksiononte!!

 73. O Mret

  O Mret4 ore fa

  Derby në stadiumin e ri

 74. O Mret

  O Mret5 ore fa

  Duhet të mesojm

 75. Ultimate Trap Mixtapes

  Ultimate Trap Mixtapes5 ore fa

  Shume antipatik mashkull , kur nuk më ka pelqyer , investon shume në vete edhe në pamje qe të behet dikush por vazhdon të mbetet shume antipatik , ska asnje stabilitet edhe kur rrin ulur , më mijera here I lepiu buzet I duket vetja qe shume sexy eshte ama për sy e mi aspak , fat ka mesu të flet pak edhe njerzit I magjeps po ato më shije katundare ! Nora edhe ti kur nuk keni shku si qifte ajo nuk eshte kush e di se cka por prap ka nje lezetshmeri femre , ky njeri ka nevoj shume për promovim , thjeshte eshte nje hiq gje , nuk kam azgje personale as kur nuk e kam pa live po ky eshte opinjoni Im , qofsh ae gabuar !

 76. Number 7

  Number 75 ore fa

  Renato boll se na bone me vjell..si humba 5 minuta ktu pupupu

 77. Sadri Kortoci

  Sadri Kortoci5 ore fa

  Kjo Gazetarja ka hall per veti me ja lyp Robertit

 78. Mso Dicka

  Mso Dicka5 ore fa

  Gjysen e jetes e kaluam bashk. Majmun ,idiot. Gjyshja ime me gjyshin kan jetuar 55 vite bashk. Ti per 14 vite thu gjysem jete. Idiot. Si u bere kengtar e ndite veten se u bere i famshem dhe devijove. Kur ishe instrumentist ste ka njoh askush. Kurr ski me gjet si Nora kurr. 🤬😡

 79. jay jay

  jay jay5 ore fa

  marshallah! sikur te kishte me shume si ti !

 80. MEGI SHPARDHI

  MEGI SHPARDHI5 ore fa

  Shefi me tha katunar

 81. KOSOVO MADE

  KOSOVO MADE5 ore fa

  FULL FAKE QDO DETAJ

 82. Arlind Llangozi

  Arlind Llangozi5 ore fa

  Antoneta mori flak se i tha Olti q tka perdor pr followers dhe tn do e perdori sa tjet protagoniste 😂😂 e dyta dhe un pajtohem me at q tha Albani pr Antoneten 💀💀

 83. E. b

  E. b5 ore fa

  Por qfar pauze more Robert se kur te thehet niher buka skapet qysh asht kan ma kurr

 84. Polian Hasanlliu

  Polian Hasanlliu5 ore fa

  XHemi i love you truly madly deeply.

 85. Valerio Italy

  Valerio Italy5 ore fa

  Bravo vetem sinemati 👏👏👏👏👏

 86. Martina Ciaoni

  Martina Ciaoni5 ore fa

  Shume bukur Tirana perfaqeson gjithe Shqiperine e mbi te gjitha Rinine e ter Shqiperise Bravo Sa bukur plot gjalleri uroj qe gjithe keta te rinje te jene faqja e bukur dhe e ardhmja e ndritur e Shqiperis Sa bukur sa mire qe flitet mir e bukur per vendin tone Sa mire qe dhe bota ka filluar shikon gjera POZITIVE tek ne Po politika e kam per opoziten qe mer rrogen dhe rri rruge e pa ndonje motiv vjell vrere kudo ku shkon Per te gjith programin qe degjova u gezova shume por u hidherova per shkopinjte nen rrota e letrat anonime qe Shqipetaret s'heqin dore kurre nga pislleku dhe thenia Shqiptari eshte ujk per Shqipetarin Boll o njerez me keto poshtersira te shikojme perpara te behemi edhe ne si Europa jo se ajo eshte e perkryer por eshte vater e vleresimit dhe atributeve njerezore Eshte bukur te jemi ne rradhe me ate qe Rinia jone e KA ENDER ZOTI BEKOFTE RININ SHQIPETARE🙏🇦🇱🤞👏👏👏👏🙏BEKUAR QOFSH ATDHEU I'M 👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 87. ADRIAN Cecollari

  ADRIAN Cecollari5 ore fa

  Ku je Kulo.. Mbas Adriatikut eshte.. Ketu jom Kuli... Xhixh Merimonga ku je merimang tjegllash..

 88. elgerd qalliaj

  elgerd qalliaj5 ore fa

  E kon djeg fare ......... jasha

 89. Natasha Stefa

  Natasha Stefa5 ore fa

  SHQIPERIA ESHTE NE MESHIRE TE FATIT ME KETA POLITIKANE QE HARXHOJNE SAPUN PER TE ZBARDHUR TE ZEZEN KU E KANE KATANDISUR VENDIN

 90. O Mret

  O Mret6 ore fa

  Nevina fjoralba ylla 🇦🇱

 91. Fitie Puca

  Fitie Puca6 ore fa

  Hahahaha sa bukur sa kam qesh .bravo

 92. Joan Dibra

  Joan Dibra6 ore fa

  ALBAN NUK E DIJA QË DHE JU SHITENI KAQ SHPEJT

 93. Caca Ramadani

  Caca Ramadani6 ore fa

  Kinga👑

 94. Sadat luma

  Sadat luma6 ore fa

  Pershendetje nga kaçaniku 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 95. ILLYRIAN SON

  ILLYRIAN SON6 ore fa

  Allahu😀😀😀😀😀

 96. Florian Dalipi

  Florian Dalipi6 ore fa

  Ore a funkcionon ligji ne Shqiperi,si mundet nje njeri te ofendohet e te nencmohet ne kete menyr edhe ate direkt ne televizion,pastaj me ket renaton duhen te meren edhe psikologet se eshte rast shum i rende dhe kompleks.

 97. Amra Mustafi

  Amra Mustafi6 ore fa

  O ti kal qe po flet ti ishalla po plas nga inati per elvis nacin dhe per arber, edhe mos i thauj elvisit qe munt ti thoni dhe prift aj esht i shtrejnt per ket popull, dhe. Qeveria ku ishte kur kto di po bejn me shtepi te gjith hallegjit dhe ato te semur qe dergojn neper shtete tjera ku esht ater qeveria per jetimat qe vdesin nga i ftofti, ti pastroje gojen dhe permende per te mir elvis nacin dhe arberin

 98. ILLYRIAN SON

  ILLYRIAN SON6 ore fa

  Pse thoni para eres ton kur e gjith bota thot para KRISHTIT???

 99. de. mondii

  de. mondii6 ore fa

  Ishte kjo ndenja e qylit aq e forte 🤣🤣🤣🤣🤣

 100. de. mondii

  de. mondii6 ore fa

  Nrm qe tu ka fik se te ndez kuadri ty e lene... 🤣🤣🤣🤣🤣